Gry komputerowe

Prime Gaming na grudzień z wielkim hitem. Amazon oferuje świetną strzelankę

przeczytasz w 1 min.

Również w grudniu osoby korzystające z usługi Prime Gaming będą mogły odebrać zestaw przygotowanych dla nich gier. Lista nie jest rekordowo długa, ale znalazł się na niej wielki hit z 2021 r.

Prime Gaming to jedna z korzyści, jakie zapewnia abonament Amazon Prime. Jak sugeruje nazwa, Prime Gaming jest skierowany do graczy. Dzięki tej cyklicznej promocji co miesiąc mogą odbierać porcję gier. Zdarzało się, że Amazon rozdawał nawet kilkanaście gier. Teraz postarał się o siedem propozycji. Osoby korzystające z usługi Amazon Prime, i tym samym z oferowanego w jej ramach Prime Gaming, będą mogły odbierać je systematycznie na przestrzeni całego grudnia. Poniżej możecie zapoznać się z listą gier oraz harmonogramem ich udostępniania.

Nowe gry w Prime Gaming - grudzień 2023

 • DEATHLOOP - od 7 grudnia
 • Akka Arrh - od 14 grudnia
 • Aground - od 14 grudnia
 • SeaOrama: World of Shipping - od 14 grudnia
 • Kombinera - od 21 grudnia
 • A Tiny Sticker Tale - od 28 grudnia
 • Asteroids: Recharged - od 28 grudnia

DEATHLOOP za darmo w Prime Gaming

Nie ulega wątpliwości, że przed szereg zdecydowanie wysuwa się DEATHLOOP. To jedna z najlepszych gier 2021 r., średnia ocen z recenzji osiągnęła niemal 90 proc.

Produkcja Arkane Studios (twórców m.in. Prey i serii Dishonored) to pierwszoosobowa strzelanka, w której główny bohater próbuje wydostać się z pętli czasu zmuszającej go do powtarzania w nieskończoność tego samego dnia. Fabuła okazuje się tu bardzo wciągająca, pełno w niej intryg i spisków, a rozgrywka zapewnia graczom dużą swobodę, wiele easter eggów i sporą dawkę humoru. Więcej możecie dowiedzieć się z naszej recenzji DEATHLOOP.

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Akarlo11
  0
  Polecam: https://www.bananki.pl/event/