Karty graficzne

Problemy ze sterownikami dla GeForce 8800 320MB

przeczytasz w 0 min.

W sieci pojawiły się informacje od przedstawiciela Nvidii na temat faktycznej premiery sterowników, które będą w stanie usunąć problem związany z kartami GeForce 8800 320MB. Jak podano, poprawka dla tego wyjątkowo przykrego błędu planowana jest pomiędzy końcem sierpnia, a połową września. Bardziej prawdopodobna wydaje się ta druga data. Nvidia poinformowała, że problem ten ma "złożoną naturę" i wydaje się, że wprowadzanie poprawek dla jednej karty graficznej prowadzi do powstawania kolejnych błędów w innych kartach.

Zastanawiano się czy coś przypadkiem poszło nie tak jak miało w przypadku kombinacji 320/384 bitowego kontrolera pamięci, czy też problem spowodowany jest faktem, że twórcy gier piszą je z myślą o kartach graficznych wyposażonych w 256/512/1024 MB, a nie dla 320/640/768 MB, w które wyposażone są produkty Nvidii?


Tak na wszelki wypadek, jeśli gracie w Battlefield i należycie do grupy graczy, którzy narzekają na wolną kartę graficzną, kombinacja klawiszy Alt + Tab na pewno nie jest rozwiązaniem dla Was. Jeden z czytelników poinformował, że Nvidia zachęca do korzystania ze specjalnego klawisza umieszczonego na głównej stronie menu. Przycisk ten otwiera przeglądarkę poza grą, dzięki czemu możliwy jest powrót do niej bez najmniejszych problemów.

Wygląda na to, że wyścig o najbardziej denerwujący błąd w roku 2007 został właśnie rozpoczęty.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login