• benchmark.pl
 • Gry
 • Przygodówki Telltale będą ładniejsze - Batman idzie na pierwszy ogień
Gry

Przygodówki Telltale będą ładniejsze - Batman idzie na pierwszy ogień

przeczytasz w 1 min.

Leciwy już silnik graficzny Telltale doczeka się potężnej aktualizacji. Owoce tego zobaczymy w Batmanie, który pojawi się już latem.

Telltale Batman

Epizodyczne przygodówki Telltale Games mają w sobie pewien urok. A zresztą co tu dużo mówić – są po prostu dobre. Każdy się chyba jednak zgodzi co do tego, że graficznie odbiegają one już nieco od obowiązujących standardów. Amerykańska ekipa zapowiedziała, że już wkrótce się to zmieni.

Studio Telltale Games przygotowało nową wersję swojego silnika graficznego. Dzięki temu nowe gry tej ekipy mają wyglądać dużo lepiej, ale jednocześnie zachowywać typowy dla tych produkcji, nieco komiksowy styl. Możliwości silnika po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć w Batmanie.

„Mamy mnóstwo nowych technologii, które zobaczycie w Batmanie i kolejnych grach Telltale. Nasza nowa ekipa inżynierów pracowała nad technologiami renderowania – niefotorealistycznego, ale naprawdę świetnego. Pod każdym względem będzie dużo lepiej niż wcześniej. To ogromny krok naprzód”.

Epizodyczna przygodówka o Batmanie autorstwa Telltale przedstawi zupełnie nową historię Człowieka-Nietoperza, koncentrując się w dużej mierze na postaci samego Bruce'a Wayne'a. Pierwszy odcinek zadebiutuje na rynku już latem. Platformy docelowe: pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: IGN, Kotaku

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  5
  Chce się rzec "wreszcie", ale wolę poczekać na efekty, bo może się okazać, że różnica jest kosmetyczna...
  • avatar
   tasioros
   0
   Najwyższy czas. Będą mieli silnik na następne 10 lat :) Jak do tego będzie jeszcze więcej gry w grze oraz wybory mające wpływ na coś więcej niż kilka dialogów, to ucieszę się bardzo.