Klawiatury

Razer Ornata V3 - niski profil, wysoka jakość

przeczytasz w 1 min.

Razer Ornata V3 jest klawiaturą gamingową z gatunku hybrydowych. Łączy technologię membranową z mechaniczną i niski profil z wysoką jakością.

Razer Ornata V3: mechaniczno-membranowa klawiatura dla graczy

Jej poprzedniczka regularnie trafia do rankingów najlepszych klawiatur gamingowych, ale nie oznacza to w żadnym przypadku, że niczego już nie można w niej poprawić. Owszem, można i Razer Ornata V3 właśnie to robi. 

Razer Ornata V3 klawiatura

Najnowsza odsłona mechaniczno-membranowej hybrydy dla graczy zachowuje charakter swojej poprzedniczki, ale ma unowocześnioną i bardziej zwartą konstrukcję, a do tego niższy profil klawiszy. „Przełączniki zostały wykończone miękkim pokryciem, co przekłada się na wysoki komfort rozgrywki oraz sprawia, że każde przyciśnięcie klawisza jest nie tylko przyjemne, ale i precyzyjne” – jak zachwala producent. Nasadki są zaś odporne na ścieranie i blaknięcie. 

Krok naprzód w duchu poprzedniczki

Podobnie jak w przypadku modelu V2, tak i Razer Ornata V3 może pochwalić się podświetleniem RGB w systemie Chroma, ergonomiczną podpórką pod nadgarstki oraz dodatkowymi przyciskami multimedialnymi (choć zdecydowano się tu na rezygnację z rolki przewijania). 

Producent twierdzi, że „dzięki nowej, mniejszej obudowie i smukłej konstrukcji nasadek klawiszy, Ornata V3 stanowi idealną odpowiedź na potrzeby współczesnych graczy, poszukujących pełnowymiarowej klawiatury gamingowej z dodatkowymi funkcjami w przystępnej cenie”. A skoro już przy niej jesteśmy, to dodajmy, że klawiatura została wyceniona na 100 euro bez centa. 

Źródło: Razer

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  5
  Razer + wysoka jakość to już od dłuższego czasu nie idzie w parze
  • avatar
   przePL
   0
   Brak key rolloveru dyskwalifikuje ta klawiaturę jako gamingowa