Smartfony

Cronus będzie nowym smartfonem Samsunga z systemem Windows Phone 8

przeczytasz w 1 min.

Wiemy już jak będzie nazywał się nowy smartfon firmy Samsung z systemem Windows Phone 8 – Cronus.

Samsung Windows Phone

Nowy smartfon firmy Samsung z systemem Windows Phone 8 będzie nosił nazwę Cronus.

W dość niecodzienny sposób firma Samsung ujawniła nazwę swojego najnowszego smartfona z systemem operacyjnym Microsoftu. Otóż umieściła na platformie WindowsPhone aplikację o nazwie MobileCare. W opisie podała natomiast listę obsługiwanych urządzeń, gdzie obok ATIV S i ATIV Odyssey – a tam obok, zaraz na przedzie – znajduje się Cronus. W nawiasie mamy natomiast dopisek „w produkcji”.

Niestety nie znamy jak dotąd właściwie żadnych szczegółów na temat nowej słuchawki Samsunga. Bardzo prawdopodobne jest jednak, że Cronus zostanie wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej LTE. W maju bowiem jeden z użytkowników Reddit opublikował listę urządzeń z Windows Phone 8, które pojawią się na rynku już wkrótce – tam znaleźć mogliśmy „Samsung Cronus LTE”.

Pozostaje więc tylko czekać na w pełni już oficjalne potwierdzenie informacje i pierwsze szczegóły na temat Samsunga Cronus.

Źródło: VR-Zone, KnowYourMobile

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    adammo
    0
    Szczerze, to nie rozumiem dlaczego microsoft sam nie mógłby wypuszczać swoich telefonów... z windows 8 jest ich dość sporo a nie różnią się prawie niczym, bo w płynności jest podobnie (nie tak samo) a producenci i tak z interfejsem nic zrobić nie mogą...