Smartfony

Samsung zaprezentuje na IFA 2016 smartwatch Gear S3

przeczytasz w 1 min.

Już 1 września zobaczyć powinniśmy nowego smartwatcha z logo koreańskiego producenta.

Chyba nikt nie przypuszcza, że na targach IFA 2016 zabraknie firmy Samsung. Można było za to zastanawiać się, czy koreański producent planuje jakąś z głośniejszych zapowiedzi. Wygląda na to, że przynajmniej jedną.

Samsung zorganizuje konferencję prasową już 1 września. Sugerowano, iż zaprezentowany zostanie na niej nowy smartwatch. Rozsyłane do przedstawicieli mediów zaproszenia zdają się takie przypuszczenia dość dobitnie potwierdzać.

Gear S3 zapowiedź

Prócz Gear S3 zobaczyć powinniśmy również Gear S3 Classic, a zatem mielibyśmy do czynienia z rozwiązaniem zastosowanym już w poprzednim roku. W kontekście ciężkich do ocenienia pod względem wiarygodności doniesień wspomnieć należy natomiast o Gear S3 Explorer. Trzecia wersja urządzenia rzekomo dedykowana będzie amatorom sportu.

O specyfikacji nie mówi się niestety wiele. Można jednak zakładać, że producent nie zrezygnuje z elementów, które sprawdziły się już poprzednio, a zatem ekranu Super AMOLED i systemu Tizen.

Źródło: samsung

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AndreoKomp
  1
  Zna ktoś jakieś inne urządzenia za pomocą których można sterować smartfonem? Mam na myśli coś jak pilot do TV lub najlepiej coś, co można by było zamontować na kierownicę w samochodzie.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Fajnie, ale co z S7 mini? Były jakieś głosy, że niby nad nim pracują, ale czy seria mini, pominięta przecież przy S6, nie została zastąpiona serią A? Trochę byłoby szkoda. Posiadam S4 mini i chętnie przesiadłbym się na S7 mini. Oby na IFA wypuścili jakąś informację.
   • avatar
    decrypterie
    0
    Samsung na IFA 2016 wypuści galaxy s10 i note 9 i kolejne nowe serie tylko nie pamietam jaka litera alfabetu jeszcze nie została użyta hmm