Smartfony

Samsung zaprezentuje na IFA 2016 smartwatch Gear S3

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Już 1 września zobaczyć powinniśmy nowego smartwatcha z logo koreańskiego producenta.

Chyba nikt nie przypuszcza, że na targach IFA 2016 zabraknie firmy Samsung. Można było za to zastanawiać się, czy koreański producent planuje jakąś z głośniejszych zapowiedzi. Wygląda na to, że przynajmniej jedną.

Samsung zorganizuje konferencję prasową już 1 września. Sugerowano, iż zaprezentowany zostanie na niej nowy smartwatch. Rozsyłane do przedstawicieli mediów zaproszenia zdają się takie przypuszczenia dość dobitnie potwierdzać.

Gear S3 zapowiedź

Prócz Gear S3 zobaczyć powinniśmy również Gear S3 Classic, a zatem mielibyśmy do czynienia z rozwiązaniem zastosowanym już w poprzednim roku. W kontekście ciężkich do ocenienia pod względem wiarygodności doniesień wspomnieć należy natomiast o Gear S3 Explorer. Trzecia wersja urządzenia rzekomo dedykowana będzie amatorom sportu.

O specyfikacji nie mówi się niestety wiele. Można jednak zakładać, że producent nie zrezygnuje z elementów, które sprawdziły się już poprzednio, a zatem ekranu Super AMOLED i systemu Tizen.

Źródło: samsung

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AndreoKomp
  Zna ktoś jakieś inne urządzenia za pomocą których można sterować smartfonem? Mam na myśli coś jak pilot do TV lub najlepiej coś, co można by było zamontować na kierownicę w samochodzie.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Fajnie, ale co z S7 mini? Były jakieś głosy, że niby nad nim pracują, ale czy seria mini, pominięta przecież przy S6, nie została zastąpiona serią A? Trochę byłoby szkoda. Posiadam S4 mini i chętnie przesiadłbym się na S7 mini. Oby na IFA wypuścili jakąś informację.
  1
 • avatar
  decrypterie
  Samsung na IFA 2016 wypuści galaxy s10 i note 9 i kolejne nowe serie tylko nie pamietam jaka litera alfabetu jeszcze nie została użyta hmm