Mobile

Przecieki i domysły. Rozgryźli Apple?

przeczytasz w 2 min.

31 października, w nocy z poniedziałku na wtorek odbędzie się konferencja Scary fast, podczas której firma Apple zaprezentuje nowe produkty. W sieci pojawiły się doniesienia na temat tego, jakie to będą urządzenia.

Nowe MacBooki Pro

To, że podczas nadchodzącej prezentacji zadebiutują nowe komputery Mac jest niemal pewne. Wczoraj wspominaliśmy o tym, że animacja znajdująca się na stronie Apple Events prezentuje logo Apple, które zmienia się ikonę aplikacji Finder, która jest podstawą systemu macOS.

Po drugie, w serwisie X opublikowane zostały zdjęcia, na których rzekomo zobaczyć można pudełko dla nowego MacBook Pro, który zaprezentowany zostanie podczas wspomnianej prezentacji.

Warto zauważyć, że na ekranie widocznego na pudełku komputera jest tapeta, która nigdy dotąd nie była oficjalnie dostępna. Zdjęcie udostępnione zostało przez użytkownika ShrimpApplePro, który znany jest z publikowania tego typu treści.

O nowych MacBookach Pro wspominał także analityk Ming-Chi Kuo. Twierdzi on, że wyposażone zostaną one w układy Apple Silicon serii M3. Tak samo twierdzi Mark Gurman z serwisu Bloomberg. Według niego komputery te dostępne będą z procesorami M3 Pro oraz M3 Max. Prawdopodobne jest zatem, że jednocześnie zadebiutują trzy modele - 13-calowy, 14-calowy i 16-calowy.

Na koniec warto dodać, że Mark Gurman przewiduje także premierę nowych 24-calowych iMaców.

Scary fast

Kolejna wskazówka to slogan użyty do promocji tej konferencji - Scary fast. Taki sam wykorzystany został przy okazji premiery MacBooków Pro z M1 Pro oraz M1 Max. Pierwszy opisany był jako „Scary Fast”, a drugi jako „Scary Faster”, czyli odpowiednio „strasznie szybki” i „strasznie szybszy”.

Źródło: MacRumors

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Aquagen
  2
  Scary Fast, Scary Faster... jeszcze niech powiedzą, że konferencję poprowadzi Paul Walker
  • avatar
   syncpoland
   0
   a gdzie nowy duzy imac ? :P sorry ale te 24" to spoko dla moich rodziców ale nie dla kogoś co trochę więcej wymaga. Nawet kupiłem ostatnio sobie starego imaca 2020 27" 5k i też ten ekran no sorry mimo że ładny to nie ten rozmiar i ogólnie. Korzystam z macbooka podlaczonego do 43" ultrawide 32:10 i myszka klawa na bluetooth. Chetnie rozważyłbym zakup jakiegoś imaca dużego ale od 3 lat lipa
   • avatar
    pimpalak
    -3
    A WIECIE ZE JA JESTEM NALRSWDE MĄDRY? PONIEWAŻ WIEM DLACZEGK WYDZIELA SJS CIEPŁO W KOMPUTERACH PODCZAS PRACY I KIEDY GRAM W GRĘ!! BO WIEM ZE PODCZAS PRZEPŁYWU ELETRONOW PDZEZ KARTĘ GRAFICZNA ZAMIENIAJĄ ZIS ONE NIE TYLKO W TO CO MAM NA EKRANIE ALE W CIEPŁO!!! TO SĄ STRATY MOCY!!! DLATEGO TRZSB DAWAC TAKIE DUPNE WENTYLATORY NA MARTW GRAFICZNA ALE O JIE TYLKO BO PROCESRO TEZ MA STRATY MOCU I MUSI TEZ BYĆ WENTYLATOR!!!
    A DLATEGO TAKNSIE DZISJE BONJEST TO LRAWO JULA I LENTSA.!!!
    • avatar
     Aquagen
     0
     Jakie są przewidywania bądź przecieki na temat tego, jak będzie rozwiązana sprawa kamery na wyświetlaczu?
     • rozwiązanie dotychczasowe z "dziurą" w ekranie,
     • umieszczenie kamery pod ekranem, tak jak w Z Fold 4,
     • pozbycie się kamery z ekranu, po prostu umieszczając kamerę z powrotem na górnej belce?

     Na zdjęciu pudełka nie widać w ogóle kamery.
     • avatar
      GejzerJara
      0
      Jestem w ciężkim szoku, cyt: "na których rzekomo zobaczyć można pudełko dla nowego MacBook Pro" . Nie stać mnie na makbóka. gdzie i za ile mogę kupić takie pudełko? oj nie wytrzymam!!!! oby tylko tych pudełek wystarczyło :)