• benchmark.pl
 • Foto
 • Plustek ePhoto Z300 - skaner do archiwizacji papierowych odbitek - czy jeszcze to robicie?
Foto

Plustek ePhoto Z300 - skaner do archiwizacji papierowych odbitek - czy jeszcze to robicie?

przeczytasz w 1 min.

By maksymalnie uprościć procedurę digitalizacji papierowych odbitek Plustek przygotował dedykowany skaner ePhoto Z300

Plustek ePhoto Z300

Plustek ePhoto Z300 to skaner przeznaczony do wygodnej i nieszkodliwej dla skanowanego materiału, digitalizacji odbitek foto. Mechanizm skanujący wykorzystuje sensor CCD oraz rolkowe prowadnice, które automatycznie wprowadzają odbitkę do komory skanującej. Wykonano je z miękkiego w dotyku materiału.

Szerokość skanowanych materiałów, mogą to być nie tylko zdjęcia, ale również inne dokumenty, wynosi maksymalnie 21,6 cm, czyli możemy spokojnie zeskanować papiery o rozmiarze A4

Skanowanie rozpoczyna się automatycznie, wystarczy umieścić dokument w pobliżu prowadnicy. Plustek podkreśla prostotę procesu, który w przypadku skanera płaskiego wymaga podniesienia pokrywy, dokładnego ułożenia odbitki, a przede wszystkim nie rozpoczyna się automatycznie.

Skaner Plustek ePhoto Z300 dostępny będzie w cenie 199 dolarów.

Źródło: Plustek

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Jedno jest pewne,żaden plustek,mustek i inne owady,odradzam każdemu kto nie chce mieć zszarpanych nerwów.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   a ja nigdzie nie mogę znaleźć skanera do skanowania naprawdę grubych książek. chodzi mi o skaner, w którym mógłbym położyć książkę półotwartą do 90st na jednej krawędzi, oraz aby oprogramowanie pomagało w odwracaniu co drugiej kartki. Tego niestety brakuje, a konstrukcyjnie jest to banalne.

   czasami jest potrzeba zeskanowania kilku kartek z naprawdę grubej książki która się ciężko otwiera, i po prostu nie ma jak. już nie raz widziałem takiego "grubasa" rozgniatanego na skanerze. w końcu efektem jest pokruszona szyba i cała zawartość razem z książką w środku skanera.