Głośniki

Słuchawki Sennheiser, karta dźwiękowa, głośniki - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Słuchawki Sennheiser, karta Sound Blaster X-Fi z Fallout oraz głośniki GigaWorks T40.

 • Sennheiser HD 202
  Słuchawki o bardzo dobrej jakości jak za tą cenę. Używam głównie do laptopa - Polecam !!! Mały minus - przy dłuższym słuchaniu trochę "pocą się" uszy.
   
 • Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer z grą Fallout 3
  R E W E L A C J A! Od dawna chciałem kupić bardzo dobrą kartę muzyczną, wolałem zainwestować w głośniki - mam Creative'a T40 II Głośniki wymiatają na maksa, przynajmniej tak mi się wydawało, bo po wrzuceniu do slota karty muzycznej i podłączeniu głośników 2.0 to jest dopiero coś! Ta moc, czysty solidny dźwięk, to trzeba usłyszeć, nie da się tego opisać! Dodatkowo oryginalny Fallout 3 w prezencie ;)
   
 • Creative GigaWorks T40
  Głośniki rewelacyjne. Powaliła mnie jakość dźwięku. Są to głośniki 2.0 więc nie oczekiwałem ekstremalnego basu, ale zostałem miło zaskoczony... Przy rozsądnym ustawieniu głosu bass jest czysty i głęboki, tony średnie i wysokie? Bajka! Nie ma konkurencji dla tych głośników w segmencie 2.0. Polecam serdecznie każdemu kto szuka produktu wysokiej jakości zarówno brzmienia jak i wykonania. Super super super! :) Towar warty swojej ceny.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wolfikx
  0
  Ja tylko dodam co nieco do recenzji słuchawek.
  Autor podnieca się Sennheiser-ami a prawdą jest, że w tej samej cenie można dostać o wiele lepsze słuchawki Technicsa.
  Są na kablu, duże małżowiny a do tego zakres przenoszonych częstotliwości o niebo lepszy (tak defakto lepszy nawet od słuchawek z górnej półki Sennheiser-a)