Audio

Kompaktowy, funkcjonalny i niedrogi głośnik Bluetooth SnaB Jukebox JB-1

przeczytasz w 1 min.

Z wbudowanym systemem konferencyjnym.

SnaB Jukebox JB-1 głośnik ręka

Coraz więcej firm celuje w kompaktowe głośniki Bluetooth, mające gwarantować stosunkowo wysoką jakość muzyki oraz możliwość prowadzenia połączeń głosowych. Tylko w ubiegłym miesiącu pisaliśmy o Logitech X100 oraz Harman Kardon Esquire. Teraz swoją propozycję zaprezentował polski producent SnaB – poznajcie Jukebox JB-1.

SnaB Jukebox JB-1 składa się z dwóch głośników – głównego (aktywnego) oraz basowego (pasywnego), które zamknięte zostały w połączonej, kompaktowej konstrukcji. Urządzenie umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki za pośrednictwem modułu Bluetooth 3.0, co powinno zapewniać zasięg do 10 metrów. Dla zwolenników przewodów oddany został standardowy port AUX.

Głośnik cechować ma się stosunkowo dobrą jakością dźwięku – stosunek sygnału do szumu to mniej niż 85 dB, impedancja wynosi 4 omy, a zakres pasma przenoszenia to 100 – 18 kHz. To wszystko zamknięte zostało w obudowie o wymiarach 100 x 90 x 40 mm. To plus niewielka waga (250 gramów) sprawia, że głośnik nadaje się nie tylko do domu, ale też na podróż.

SnaB Jukebox JB-1 głośnik wygląd

SnaB Jukebox JB-1 to także przenośny system konferencyjny. Urządzenie zostało wyposażone w mikrofon, dzięki czemu pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych (po uprzednim sparowaniu ze smartfonem). Kontrola rozmowy odbywa się poprzez umieszczony na głośniku panel składający się z czterech przycisków funkcyjnych.

SnaB Jukebox JB-1 głośnik rozmowy

Kompaktowy głośnik SnaB Jukebox JB-1 został też wyposażony w akumulator o pojemności 1200 mAh. Jedno jego naładowanie – a trwa ono od 4 do 5 godzin – pozwolić ma na 8 godzin odtwarzania muzyki przy ustawieniu głośności na poziomie poniżej 80 proc. W celu oszczędzania energii urządzenie zostało wyposażone w system automatycznie wyłączający je po 9 minutach od wykrycia braku sygnału.

Głośnik SnaB Jukebox JB-1 jest już dostępny na polskim rynku – jego sugerowana cena detaliczna wynosi 109 złotych.

Źródło: SnaB

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  QraJr
  0
  Dlatego w Krakowie ludzie chodzą z maczetami. Ucinają takim gimbazjaną ręce.
  • avatar
   cyferluu
   -1
   boże nie no już to widzę. Komunikacja miejska i dresik z takim głośniczkiem jakby tel rozwalony na max głośność już nie wystarczał!!!
   • avatar
    Diabeu
    0
    na tym zdjeciu to ja dobrze widzę? krok i rozporek?
    • avatar
     simondd
     0
     Kto myślał, że to co ten facet trzyma na zdjęciu łapka w górę.