Gry na konsole

Sniper Elite 4 - zagramy po polsku

przeczytasz w 1 min.

Cenega została oficjalnym dystrybutorem gry Sniper Elite 4. Trwają prace nad spolszczeniem.

Gry snajperskie cieszą się na naszym rynku coraz większą popularnością. Wszyscy wirtualni strzelcy wyborowi na pewno już nie mogą doczekać się premiery Sniper Elite 4. Jeżeli zaliczacie się do tej grupy, to mamy dla was dobre wieści. A właściwie ma je dla was firma Cenega.

Firma Cenega ogłosiła, że została oficjalnym dystrybutorem konsolowych wersji gry Sniper Elite 4 na naszym rynku. Równocześnie potwierdzona została data premiery – 14 lutego 2017 roku. Ci, którzy przyszłoroczne walentynki chcą spędzić „z karabinem w ręku” na pewno ucieszą się na wiadomość, że będzie można liczyć na polską wersję językową (z napisami). Za spolszczenie odpowiada firma QLOC. 

Czym Sniper Elite 4 karabin

Czym Sniper Elite 4 w ogóle jest? To pierwszoosobowa strzelanina, w której wcielamy się w strzelca wyborowego popisującego się swoimi umiejętnościami na frontach II wojny światowej. Odpowiedzialna za ten tytuł ekipa Rebellion stawia na realistyczną fizykę, w sporej mierze symulacyjną mechanikę zabawy, interesującą kampanię fabularną oraz dużą swobodę podczas wykonywania misji. Oprócz trybu dla jednego gracza pojawi się dwuosobowy co-op oraz multiplayer. 

Czym Sniper Elite 4 Włochy

Sniper Elite 4 przenosi nas na tereny Włoch z 1943 roku. Wśród lokacji znajdą się zarówno miasta, jak i mroczne lasy czy góry. „Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne zostanie rzucony do akcji, by walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu i pomóc im wyzwolić kraj z jarzma faszyzmu. Jeżeli twoja misja zakończy się niepowodzeniem, nie dojdzie do Operacji Overlord, nie będzie lądowania w Normandii, a Europa nie odniesie zwycięstwa!” – czytamy w zapowiedzi.

Gra Sniper Elite 4 powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4Xbox One, a także komputerach osobistych.

Źródło: Cenega

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Damian47PL
  3
  Jak cena będzie przyzwoita chętnie zagram.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Cena ,ceną lecz gra jest nie warta świeczki...
   • avatar
    Gonsiorr
    0
    Mam jedynkę mogę w nią grać jak w Gotihica czyli jak mnie najdzie ochota a 2 dostałem z darmo i nie mam zamiaru do niej wracać po prostu jest to zwykły FPS nie ma tego klimatu zaszczucia i tej myśli że JEDEN strzał zasądzi o twoim życiu lub śmierci. A po zatym gra jest teraz banalnie łatwa.