Gry

Sniper: Ghost Warrior - sprzedano 2 mln egzemplarzy

przeczytasz w 1 min.

Niezły wynik

Sniper: Ghost Warriorsprzedał się już wdwóch milionach egzemplarzy. City Interactive cieszy się i liczy na więcej.

Jestem dumny, że przekroczyliśmy magiczny próg dwóch milionów  egzemplarzy. Jest to duże osiągnięcie, które sprawia, że rosną nasze aspiracje, co do sprzedaży kolejnych gier". – powiedział Marek Tymiński, szef City Interactive – „Tym bardziej cieszy mnie fakt, że jesteśmy nie tylko producentem, ale i  wydawcą gry, co przyczyniło się do osiągnięcia ponadprzeciętnych zysków  ze sprzedaży.”

Sniper: Ghost Warrior Sprzedano 2 mln egzemplarzy gry

Gratrafiła na rynek w czerwcu 2010 rokunaPCiXbox 360. Wersja na PlayStation3 udostępniona została z kolei niemal rok później. Gra mimo kilku rażących błędów odniosła spory sukces i wielu graczy wyczekuje kontynuacji.A ta powstaje.

Sniper:Ghost Warrior2,zbudowany przy użyciusilnikaCrytekCryEngine3,ukaże sięw 2012 roku. Ma jednak być tylko jednym z kilku ważnych tytułów City Interactive w przyszłym roku. Polski producent i dystrybutor wiąże bowiem ogromne nadzieje także z inwestycjami w gry mobilne, a przede wszystkim ze swoim nowym tytułem - Enemy Front.

Więcej o grach:

Źródło: inf. prasowa

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Ja zmazałem tę grę, po jakiś 15-20 minutach gry.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   przeciwnik widzi cię w krzakach z 300m ej sorki ale w tej grze to chociaż odrobina realizmu by się przydała... z polskich lepszy jest bulletstorm
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Na początku jest łał no nieżle by po 15min gry stwierdzić ale crap , zwłaszcza od poziomu na platformie wiertniczej gdzie uświadczamy silikonu i plastiku który wypływa z gry ,totalne dnoooooo
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Całkiem niezły wynik. Myślę, że druga część poprawi ten wynik.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      A Sniper Elite V2?