Smartfony

Sony planuje smartfona Honami w wersji mini - ekran 4,3", Snapdragon 800 i kamera 20 Mpix?

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze informacje na temat Sony Honami mini wyglądają nie tylko obiecująco, ale wręcz rewelacyjnie.

Sony Honami mini smartfon przeciek

Na rynku mobilnym panuje ostatnio moda, która polega na wydawaniu mniejszych wersji flagowych smartfonów. Śladem tym podąża coraz większa liczba producentów i wygląda na to, że na podobny krok zdecyduje się również Sony.

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o Sony Honami. Nie da się ukryć, że smartfon ten zapowiada się naprawdę interesująco i najprawdopodobniej umożliwi m.in. nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K. Będzie on modelem bardzo wydajnym (procesor Qualcomm Snapdragon 800 z zegarem 2,2 GHz i 2 GB RAM), ale też i dużym, bo ekran ma mieć tutaj przekątną 5". Nie powinno zatem zabraknąć chętnych do zakupu mniejszego brata - Sony Honami mini.

Do tej pory o możliwości jego pojawienia się nie mówiono praktycznie nic. Nadzieję na niego dał jednak w jednym z wywiadów członek zarządu firmy Sony i od tego momentu rozpoczęła się lawina spekulacji i próby dotarcia do ewentualnej specyfikacji owego modelu. Co ciekawe, pierwsze informacje na temat Sony Honami mini wyglądają nie tylko obiecująco, ale wręcz rewelacyjnie.

Model ten oferować miałby rzecz jasna mniejszy, bo 4,3" ekran o rozdzielczości 720p. Poza tym w obudowie zamknięty zostałby mniej pojemny akumulator, ale na chwilę obecną wygląda na to, że reszta specyfikacji mogłaby pozostać bez zmian. Znalazłby się tutaj zatem procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB oraz kamera o rozdzielczości 20 Mpix.

Jeśli informacje te okazałyby się prawdziwe, to mielibyśmy prawdziwy hit i chyba należałoby się zastanawiać, czy nie ucierpi na tym sprzedaż "dużego" Honami. Pozostaje czekać na oficjalne doniesienia.

Źródło: phonearena, gsmarena

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Michur
  7
  Jeśli ekran będzie na przyzwoitym poziomie szykuje się bardzo dobry smartfon.
  Wyścig na aparaty zapoczątkowany przez nokię podoba mi się zdecydowanie bardziej niż dodawanie kolejnych rdzeni.
  • avatar
   Dragonik
   -1
   Nie tylko nie 4,3 cala i nazwa mini
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Coś czuję, że wiem jaki będzie mój następny smartfon.