Gry

Split/Second zapowiada się wyśmienicie

przeczytasz w 1 min.

Disney Interactive Studios, wydawcy gry wyścigowej pt. "Split/Second", opublikowali nowy trailer, który pokazuje, że produkcja prezentuje się znakomicie i można wiązać z nią duże nadzieje.

"Split/Second: Velocity", bo tak brzmi pełny tytuł gry, produkowane jest przez firmę Black Rock Studio. Tytuł ukaże się już niedługo, bo 21 maja 2010 r. i dostępny będzie na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Rodzimym wydawcą gry jest firma CD Projekt.

Mimo, że są to wyścigi to jednak głównym zadaniem będzie wyeliminowanie z gry konkurentów. Producenci bowiem stawiają na rozrywkę płynącą z zabawy, a nie na realizm.

 

 

Filmowy zwiastun prezentuje kilka "wycinków z rozgrywki" oraz miejski krajobraz. Trwa on nieco ponad półtorej minuty, a więc można wyrobić sobie zdanie na temat nadchodzącej wielkimi krokami produkcji.

 

 

Źródło: VG247.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  icogfx
  0
  "Split/Second zapowiada się wyśmienicie" - no ja bym sobie takie ocenianie gry w tytule newsa darował
  • avatar
   Sirek
   0
   E tam, połączenie Burnouta z maszynami...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Kiepskiej jakości ten trailer ,ale efekty i tak są niezłe :P
    • avatar
     Piotrek879
     0
     Wydaje mi się że gra będzie denerwująca, będzie trzeba wyczuć moment i miejsce w którym akurat można np przejechać pod walącym się mostem. Nie wiadomo czy wszystkie wyścigi będą tak akurat wyglądały.