Gry mobilne

Star Wars: Rivals wkrótce na Google Android i Apple iOS

przeczytasz w 1 min.

Rozgrywka nastawiona będzie na wymianę ognia. Star Wars: Rivals to mobilna strzelanka oferująca zarówno kampanię, jaki i bitwy PvP.

Na smartfonach i tabletach gramy coraz częściej, niż dziwnego, że kolejne tytuły dedykowane tym urządzeniom pojawiają się w zawrotnym tempie. Jednocześnie twórcy starają się o coraz ambitniejsze projekty, na miano którego będzie chciało zasłużyć sobie również Star Wars: Rivals.

O pracach na tym tytułem wiadomo od dawna. Teraz wydaje się, że wreszcie doczekamy się premiery. Wprawdzie dokładnej daty nie ujawniono, ale na wybranych rynkach rozpoczęły się testy, po których udostępniona zostanie finalna wersja.

Trafi ona na platformy Google Android i Apple iOS. Rozgrywka nastawiona będzie na wymianę ognia, spodziewać należy się widoku z perspektywy trzeciej osoby. Prócz celnego strzelania ważne ma być także umiejętne wykorzystywanie osłon. Twórcy przygotowują zarówno kampanię, jaki i bitwy PvP. Ze złych wieści - pojawią się mikropłatności.

A to, czego dokładnie można się tutaj spodziewać najlepiej przybliża poniższy materiał wideo.


Źródło: youtube - rrvirus

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  0
  Dajcie to za rok na PC i Xbox One X ale bez mikropłatności jako pełnoprawną grę z ulepszoną oprawą graficzną dostosowaną pod PC i Xbox One X z Directx 12!!!
  • avatar
   Pószek okrószek
   -8
   W końcu telefony dogoniły graficzny poziom Playstation 2. Może za jakieś 15 lat dogonią PS3. Tylko, że bez podłączonego pada z peesczwóreczki, to ani rusz w takie telefonowe gry.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login