Ciekawostki

Lubisz piąć się w górę? Podejmij wyzwanie i odejdź z zegarkiem Suunto

przeczytasz w 1 min.

Pierwszy tydzień marca to czas Suunto World Vertical Week. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, a górskie wyprawy to właśnie to, co kochasz, weź udział w tej wielkiej przygodzie.

Suunto World Vertical Week 2021. Podejmiesz wyzwanie?

Podejmij wyzwanie Suunto World Vertical Week. Między 1 a 7 marca 2021 roku wybierz sobie górską trasę, jakiej dotąd nie poznałeś i ruszaj – pieszo, na rowerze albo na nartach. Zrób zdjęcie uwieczniające swoją przygodę i wygraj wyśmienity zegarek sportowy Suunto 9 Baro. To najwyższa liga, ale i ty musisz wykazać się niemałymi zdolnościami. 

Jak wziąć udział? Pobierz i uruchom aplikację Suunto, kliknij kartę Vertical Week (znajdziesz ją kliknięciu symbolu dzwonka na górze ekranu) i udostępniaj zdjęcie na Instagramie (z nakładką danych aplikacji Suunto oraz tagami @suunto i #verticalweek). Na wykonanie tego zadania masz czas do 8 marca. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o akcji Suunto World Vertical Week 2021, przejdź na jej oficjalną stronę.

To zabawa dla miłośników górskich wyzwań. Przyniesie odpowiedź na pytania: w jakim kraju jest ich najwięcej i jakie są najpopularniejsze dyscypliny. Równocześnie – rzecz jasna – Suunto zwraca uwagę na funkcjonalność swoich zegarków i aplikacji. 

Jak zegarek Suunto pomaga w górskiej wspinaczce?

Dzięki gadżetom tego producenta można monitorować swoją wydolność oraz na bieżąco śledzić parametry trasy. Dzięki temu wiadomo, kiedy i jak intensywnie realizować podejścia, a kiedy odpoczywać oraz jak dużym wyzwaniem będzie trasa i ile pozostało do szczytu. 

Suunto zegarek

Źródło: Suunto

Czytaj dalej o zegarkach sportowych: 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marianek
  -3
  Super sportowy zegarek! mam już jeden taki model i jest niezawodny. Biorę udział by wygrać zegarek dla żonki. Co prawda biorę udział w polskiej wersji organizowanej przez Zegarownia.pl - Poland Vertical Week. Również polecam! :)
  • avatar
   pawluto
   0
   Cena ...cena...cena...nic więcej...
   • avatar
    kalkulatorek
    0
    A na cholerę mi to ??? Fona muszę nosić ze sobą. Nie chcem ale muszem jak mawiał klasyk. I tam mam już wszystko. Kolejny gadżet ??? Na cholerę ???
    • avatar
     Ahura
     0
     fajnie, przed kolegami można się pochwalić, taki nie za tani. Legancki
     • avatar
      Marucins
      0
      Chyba mimo wszystko wole odwrócić się w stronę Garmina i ich Fenixa.