Internet

Szukasz Open'er, wyskakuje Komorowski

przeczytasz w 1 min.

Do drugiej tury wyborów prezydenckich zostały 2 dni, a politycy wychodzą wprost z siebie, by tylko dotrzeć do potencjalnych kandydatów. Pytanie, czy tego typu triki przysporzą im zwolennków?

Sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego zdecydował się wykorzystać internet jeszcze aktywniej niż dotąd. Do tej pory kandydat Platformy Obywatelskiej lansował się na swojej stronie www, Facebooku i Twitterze, a teraz postanowił wykorzystać... reklamy Google.

Jakby tego było mało, sylwetka Bronisława Komorowskiego w postaci linków sponsorowanych nie ukazuje się po wpisaniu haseł "Komorowski", "Platforma" czy "Marszałek Sejmu". Spindoktorzy postanowili trafić do ludzi poprzez terminy, których prawdopodobnie będą w ostatnich dniach szukali najczęściej. Jednym z nich jest festiwal muzyczny Open'er. Nie wierzycie?

Podobny rezultat naszym oczom ukazuje się wtedy, gdy w wyszukiwarce Google wpiszemy słowo "Kaczyński", co - gdyby to nie była kwestia polityki - przez wielu mogłoby zostać uznane za cios troszkę poniżej pasa. Niemniej chyba już zdążyliśmy się przyzwyczaić do podobnych, nie zawsze etycznych rozgrywek między politykami.

W każdym razie, niezależnie od upodobań politycznych, pozostaje pogratulować pomysłowości! Ciekawe czy w trakcie kolejnych kampanii partie polityczne będą wykupywały skórki na portalach z twarzami swoich kandydatów :-).

Źródło: TVN 24

Komentarze

49
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Nie jestem za tym żeby PO miało pełną władzę a Broniek jak uważa że zgoda buduje to niech się pogodzi z Jarosławem a nie sprawy w sądzie zakłada społek jeden
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jeb^%#e pijawki wszędzie się wcisną.... Właśnie za ta nachalność drogi Bronku, straciłeś już jeden głos lol


   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Mój głos Bronek stracił także. Nie teraz, wcześniej. Podczas debaty w TVP. Nie wyobrażam sobie, żeby prezydentem mogła zostać osoba która nie potrafi przestrzegać prostych zasad debaty. Mówił co mu się podobało, nie na pytania, oraz nie w swoim czasie.
    Taki człowiek ma być moją wizytówką? Kpina.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Normalna rzecz, przecież firmy to jakoś muszą w parę dni rozreklamować. Biorą najpopularniejsze hasła i jadą - to chyba proste..i wierzcie mni to nie zależy od polityków od tego są wynajęte firmy! Nie jest to ani nieetyczne, ani złe.

     Kaczyński ma duże szanse, bo to socjalista pełną gębą, a każdy socjalista to też populista, oszust. Ale niestety są w Polsce ludzie, który wszystko chcą mieć za darmo od Państwa, dzieci.

     • avatar
      Janke5
      0
      IMO bardzo dobre posunięcie, zwróćcie uwagę, że festiwal będzie w dniu wyborów. Do tych osób też trzeba trafić i nie ważne jaki elektorat reprezentują, trzeba dać im impuls do pójścia do lokalu wyborczego.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Dziwne.... u mnie po wpisaniu open'er pierwszy link to wlasciwa strona, a zadnego Komora nie ma... :P
       • avatar
        force
        0
        Prawdą jest, że w Polsce rządzą 2 mafie. Za każdą z nich stoją jakieś służby specjalne. Za jedna Polskie służby za druga obce. MNIEJSZYM ZŁEM jest taki układ w którym dwie służby kłócą się ze sobą, niż taki w którym jedna z mafii ma wszystko. Dlatego głosuje na Jarka.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Kiedyś sam Tusk w czasie kandydowania na prezydenta w 2005 powiedział żeby w kraju nie było monopartii. Teraz sam do tego prowadzi. Ostatnio PO zaczęło obiecać wszystkim to co chcą chodź w niedalekiej przeszłości byli przeciwko temu.
         • avatar
          szadok
          0
          Bosh, niech się w końcu ci wszyscy smutni panowie, którzy lubią mijać się z prawdą i występować w telewizji wyjadą gdzieś do kamieniołomów i przestaną na mnie patrzeć z billboardu na każdym skrzyżowaniu. Mam dość. Przecież można by było tam powiesić modelki reklamujące stroje kąpielowe - są przecież wakacje! I tak żadnego z tego pożytku, a byłoby stokroć przyjemniej.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Adolf Hitler chciał kiedyś wysłać Żydów na Madagaskar. Ja wysłał bym tam naszych kandydatów na prezydenta. Jak najdalej od Polski.
           W obliczu bezradności wobec postępowania Rosji w sprawie śmierci naszej głowy państwa, naczelnych władz wojskowych i innych ważnych państwowych szych całe władze polskie, a w szczególności rząd i pan Komorowski są skompromitowani. Pokazali, że o Polaków dbają jak o własne g...o - spuszczają w niepamięć.
           • avatar
            manioor
            0
            obaj siebie warci.
            • avatar
             Alicja Żebruń
             0
             Drodzy Czytelnicy/Użytkownicy serwisu benchmark.pl - prosimy o nieużywanie niecenzuralnych wyrażeń pod adresem miłościwie nam panujących, rządzących itp. A także oczywiście obrażających innych użytkowników. Prosimy bez wycieczek osobistych. Każdy post, który zawiera obraźliwe sformułowania, będzie po wykryciu kasowany.

             Dziękujemy!
             • avatar
              Konto usunięte
              0
              Zagłosuję na Jarosława Kaczyńskiego. Jest to wybór w pełni świadomy i przemyślany. Tusk i Komorowski niech sobie lepiej urządzą grilla w ten weekend i przy piwie zaczną rozmawiać o tym ile "dobra" można dla Polski zrobić. Może i wpadną Palikot z Sobiesiakiem, co by jeszcze bardziej "rozruszać" towarzystwo.
              • avatar
               Konto usunięte
               0
               Ja słyszałem, że to dzieło MASONERII.
               • avatar
                Konto usunięte
                0
                Ja na Openerze nie głosuje. Żaden kandydat mi nie pasuje. PO chce za dużej władzy, a pan Kaczyński wiadomo... Będę się dobrze bawił. Polityka rządzi się swoimi prawami i nie sądzę aby wybór tego czy innego faceta poprawił nam standard życia. Im na pewno. Nam już niekoniecznie :)
                • avatar
                 Konto usunięte
                 0
                 i to wszystko za nasze pieniądze...
                 • avatar
                  Geralt57
                  0
                  Czy wiecie kim naprawde jest Brunek Komor? Prosze bardzo, prawda Was zaszokuje o ile bedziecie mieli odwage przeczytac do konca:

                  http://www.niepoprawni.pl/blog/991/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego

                  Przywłaszczone nazwisko po zamordowanych polakach i tajna, zdradziecka służba dla Kominternu/NKWD/KGB/SWR/GRU oraz polskich służb specjalnych - tacy byli przodkowie Brunka Komora i on sam!

                  A czy wiecie jaka naprawdę jest putinowska Rosja? I jak chce położyć łapę na całym świecie? Proszę bardzo:

                  http://www.niepoprawni.pl/blog/1398/kreml-nie-mialby-motywu-rzecz-o-coincidence-theorists

                  Szkoda, iż tak mało ludzi dąży do poznania prawdy i historii swojej ojczyzny, a w razie potrzeby pokazania "wilczego biletu" nieprawym politykom... Tylko wiedza jest naszą bronią - sam chciałbym wiedzieć jak najwięcej i wykorzystać dla dobra Polski i Polaków...

                  Rzadko udzielam się na forum bo nie lubię pisać o byle czym, ale ta kampania, szczególnie w wykonaniu PO, wkurzyła mnie do ostateczności! Tyle fałszu i żerowania na ludzkiej tragedii, nawiasem mówiąc uczynionej do spółki z Putinem w celu rozpisania wcześniejszych wyborów i zagarnięcia całej władzy dla zdrajców z PO - dla mnie po prostu nie mieści się w żadnych granicach przyzwoitości!

                  Geralt
                  • avatar
                   Konto usunięte
                   0
                   Napisałeś, Geralt chyba najlepszy komentarz, ze wszystkich jakie wyczytałem tu od 2007 roku. Na prawdę. Gratuluję dojrzałości i wiedzy. Dlaczego jest tak mało ludzi Twojego pokroju...?
                   Pozdrowienia