Gry

The Division 2 ze zwiastunem fabularnym - zamknięta beta w lutym

przeczytasz w 1 min.

The Division 2 zadebiutuje 15 marca, ale już w lutym można będzie sprawdzić rozgrywkę podczas beta testów. Niestety pod pewnymi warunkami.

Ubisoft przypomniał o The Division 2. Nie tylko pochwalił się nowym materiałem wideo promującym grę, ale jednocześnie podał termin zamkniętych beta testów.

Grę można będzie sprawdzać od 7 do 11 lutego. Skoro jednak mowa o zamkniętych testach to powstaje pytanie, kto uzyska do nich dostęp? Odpowiedź raczej nikogo nie zaskoczy. Producent zaprosi tych, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie gry oraz szczęśliwców wyłonionych na drodze losowania (zapisy poprzez oficjalną stronę gry).

Jeśli chodzi natomiast o przywoływany materiał wideo, tym razem możemy rzucić okiem na zwiastun fabularny. To dobra okazja do przyjrzenia się temu, jak wygląda zdewastowany Waszyngton (to w tym mieście osadzono akcję gry) oraz to, na jakie niebezpieczeństwa i wyzwania należy się nastawiać.

„Tylko ty możesz uratować kraj. Stanowisz ostatnią linię obrony, a twoje czyny wpłyną na twoją dalszą podróż. Historia zapamięta bohaterów, którzy nie ugięli się, gdy wszystko inne zawiodło.”


The Division 2 zadebiutuje 15 marca. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Warto pamiętać, że w przypadku wersji komputerowej cyfrowe wydania trafią tylko na UPLAY oraz Epic Game Store, pomijając Steam.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stalkerpl
  1
  zawiodłem sie na jedynce, kolejna czesc nie rzuca na kolana
  • avatar
   asceta
   1
   Jedynka mi się podobała w trybie fabularnym. Jestem introwertykiem i nie przepadam za sieciowymi produkcjami ale elementy współpracy nie były jakoś nachalnie niezbędne, więc pograłem z przyjemnością. Dwójkę kupię być może po etapie łatania błędów i jeśli jej odbiór będzie na plus.
   • avatar
    kryspin34
    0
    Z tak słabej grafiki chyba już nie zrobią downgrade, co?
    • avatar
     sabaru
     0
     Niema na steam.
     • avatar
      gregory7
      0
      slabo!
      • avatar
       Ghola
       0
       Kupimy sporą grupą na premierę, ale pewnie nie w preorderze ;)
       • avatar
        raffal81
        -1
        Kupuję :D
        • avatar
         JanuszJestem
         -5
         Już leci preorder!