Gry

Tropico 4: pokieruj egzotycznym kurortem

przeczytasz w 1 min.

Aura za oknem nienajlepiej nastraja nas do tegorocznego lata, ale to po prostu znak, że nie należy siedzieć w domu tylko wyruszyć na jakąś odległą, tropikalną wyspę.

Najtaniej będzie po prostu chwilę zaczekać na najnowszą produkcję Haemimont Games i nie tylko zacząć się wylegiwać na wirtualnych plażach, ale przede wszystkim wziąć w swe ręce ster zarządzania zamorskim rajem. O Tropico 4 nie było ostatnio zbyt głośno, ale na szczęście producenci gry wynurzyli się z odmętów produkcyjnego chaosu i znaleźli czas na udostępnienie najnowszych screenshotów z konsolowej wersji swojej gry. Przekazujemy je Wam niezwłocznie:
 

Tropico 4

Tropico 4

Tropico 4

Tropico 4

Tropico 4

Tropico 4

I jak? Aż chce się skoczyć na leżaczek i zamówić margaritę czy mamy tu raczej do czynienia z zemstą faraona i karaluchami w pokoju? Ocenę pozostawiamy Wam, drodzy czytelnicy, dodając jedynie, że Tropico 4 na PC i Xbox360 wydane zostanie już w sierpniu.
 

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Blues News

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Powinni jakieś SimCity fajne zrobić, bo po czwórce to same syfy potem wychodziły. Lubie takie gry strategiczne przytaczające jakieś problemy gospodarcze i inne takie. ;d
  • avatar
   DustEater
   0
   widzę i to, co widzę to tylko zmiana koloru interfejsu xD
   • avatar
    czapelka21
    0
    Fajne trąby powietrzne :) lubię serię Tropico i to mi bardziej na dodatek wygląda niż nową część ale gdyby było tsunami w tej części to nie pogardziłbym :)