Gry

Tryb Natarcie Myśliwców na zwiastunie Star Wars Battlefront II

przeczytasz w 1 min.

Bitwy kosmiczne w Star Wars Battlefront II będą inspirowane wszystkimi trzema kinowymi erami Gwiezdnych Wojen.

Na ten moment o Star Wars: Battlefront II nie jest przesadnie głośno, ale twórcy powoli zwiększać będą częstotliwość publikowanych materiałów i informacji. Pojawią się też na targach Gamescom 2017.

I właśnie opublikowali zwiastun, który przygotowali z myślą o tej imprezie. Prawdopodobnie planowali zrobić to nieco później, ale krótkie wycinki już wczoraj zaczęły krążyć po sieci i to bez wątpienia mogło wpłynąć na zmianę planów.

Promowany jest tutaj tryb Natarcie Myśliwców, który ma skupiać się na bitwach kosmicznych. Co istotne, będą one inspirowane wszystkimi trzema kinowymi erami Gwiezdnych Wojen. Zdecydowanie więcej informacji poznać mamy podczas Gamescom 2017.

„Olbrzymi krążownik typu MC80 Liberty wychodzi z hiperprzestrzeni, podczas gdy mrok kosmosu nad Fondorem rozświetlają dysze blasterów. Siły uderzeniowe Rebelii przypuszczają atak na imperialny gwiezdny niszczyciel oraz jego eskortę w postaci lekkich krążowników. Olbrzymie floty oddziela od siebie morze gwiezdnych myśliwców. Smukłe A-wingi rzucają się w pogoń za przechwytującymi TIE. Klucze bombowców atakujących Y-wing wystrzeliwują salwy torped, aby osłabić osłony gwiezdnego niszczyciela, podczas gdy eskadry ryczących myśliwców TIE/ln próbują je przechwycić. Wojna rozpoczęta!”


Star Wars Battlefront II zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przed premierą planowane są beta testy.

Źródło: EA

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ciomasta
  2
  No no no , ładnie i efektownie to wygląda tylko ciekawe ile w tym prawdy będzie w dniu premiery :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   0:58 Joda za sterami Wing-a? 0_0

   Mam nadzieję że devsi posłuchają głosu klientów i przebudują model sterowania w powietrzu, bo był to jeden z najsłabszych elementów jedynki.
   • avatar
    Szymon331
    1
    No no, nawet może być ciekawie. Fajnie by było jakby taka grafa była nie tylko na prerenderowanym zwiastunie. Byłoby na czym oko zawiesić i nawet może poczuć klimat gwiezdnych wojen...
    • avatar
     Chiny_X
     -2
     Ale szrot.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Miałoby to ręce i nogi, gdyby walka w kosmosie była oparta o model z X-Winga/Tie-Fightera. Ale nie będzie...