Gry PlayStation 4

Twórcy The Order: 1886 pomogą w ostatnich pracach nad Uncharted 4

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
62 komentarze Dyskutuj z nami

I brew pozorom jest to dobra informacja.

Uncharted 4

Do premiery Uncharted 4: Kres Złodzieja stawiamy coraz większe kroki, ale nie jest tajemnicą, iż twórcy mają jeszcze trochę do zrobienia. Być może właśnie dlatego zdecydowali się na sięgnięcie po posiłki. W pracach nad grą pomogą osoby odpowiadające za The Order 1886. Czy jest to dobra informacja?

The Order 1886 zebrało skrajne oceny. Jedni produkcją Ready At Dawn byli zachwyceni, a inni nie pozostawili na niej suchej nitki. W takim przypadku informacje o przejściu Davida Budlonga oraz Huana Trana pod skrzydła Naughty Dog niektórych mogłyby zaniepokoić. Trzeba jednak poznać istotę tego transferu dokładniej.

David Budlong odpowiadał bowiem za projekt lokacji The Order: 1886, a Huan Tran za ich oświetlenie. W tym miejscu przyznać należy, że akurat oprawa graficzna gry była jej dużym atutem. Właśnie dlatego tego typu rozbudowa ekipy Naughty Dog nie powinna chyba martwić.

Przypomnijmy, iż ostatnio poznaliśmy dokładną datę premiery Uncharted 4: Kres Złodzieja. Gra zadebiutować ma 18 marca przyszłego roku.

Źródło: gamespot, dualshockers

Komentarze

62
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  R2rr0
  Oby nie zajmowali się niczym innym, bo inaczej to co, znów kampania na 5 godzin? :)
  9
 • avatar
  kubas246
  The Order miał ładną grafikę, bo lokacje były strasznie statyczne, liniowe, gracz był jak na smyczy, to nawet nie była gra a interaktywny film.
  3
 • avatar
  prime27pl
  I znowu szambo , gratuluje .
 • avatar
  hasati
  To jak 6h gry i czarne paski na ekranie ? i zaimplementowanie w gre mase action cutscenek ? :D Sry nie wiem jak to się "profesjonalnie" nazywa bo na PC takich badziewi nie spotykam.
 • avatar
  -AKATSUKI-
  Zajma sie nad tym pseudo badziewiem dla frajerow konsolowych i wyjdzie i tak kupa z kremem..
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  No to ja już kupuje dodatkowo 20 par gaci coby zmieniać po każdej srace jaką będę robił z wrażenia.
  -5