• benchmark.pl
 • Gry
 • UEFA Euro 2012: gra tworzona na Mistrzostwa Europy - zobacz pierwszy trailer
Gry

UEFA Euro 2012: gra tworzona na Mistrzostwa Europy - zobacz pierwszy trailer

UEFA Euro 2012 już w czerwcu!

Zgodnie z tradycją EA Sports nie mogło podarować nam kolejnej gry o piłkarskich zmaganiach na Mistrzostwach Europy - i bardzo dobrze, wszak w tym roku odbywają się one także w Polsce - choć tym razem delikatnym zmianom uległa jej formuła.

O ile dotychczas EA wydawało osobne gry z okazji Mundialu i Euro, tak w tym roku po raz pierwszy dostaniemy po prostu dodatek DLC do serii FIFA. Tym samym dla niektórych graczy będzie się to wiązało z koniecznością zakupu aż dwóch gier.

UEFA EURO 2012 gra

Sami twórcy argumentują to w dość bezpardonowy sposób - FIFA 12 jest tak dobra, że nie ma potrzeby robić kolejnej gry. Obecnie możecie ją kupić za 80 do 150 złotych w zależności od preferowanej platformy.

Euro 2012 będziemy mogli kupić w dwojaki sposób, za pośrednictwem cyfrowych metod dystrybucji albo udając się do sklepu i kupując wersję pudełkową. W niej zaś znajdziemy nie płytę, a kod do pobrania gry. Cena w przypadku wersji pecetowej oscylować będzie w granicach 80 złotych.

W samej grze nie zabraknie tego, na co wszyscy czekamy: szesnastu wspaniałych reprezentacji, znanych piłkarzy i - co chyba najważniejsze - wiernie odwzorowanych stadionów m.in. z Warszawy, Gdańska, Poznania czy Wrocławia. Małą próbkę tych atrakcji możemy podziwiać na jednym z pierwszych trailerów gry. Premiera 26 kwietnia.


 

Więcej o grach:

Źródło: inf. prasowa, youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Podobno gra ma zawierać 2 dodatkowe mini gierki: slalom pomiędzy dziurami w autostradach i szukanie wolnego noclegu w promieniu 300km od stadionu.
  • avatar
   1
   Nie powiem, że nie zagram :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Zrobili DLC bo są to polskie mistrzostwa.
    Nie ma czego robic normalnej gry
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Będzie Narodowy!
     Oby była gra z duchem piłkarskim trochę jak Fifa 12 ponieważ kochałem jej specyficzny klimat treningów i ładowań pomiędzy meczami z samym sterowaniem było gorzej.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ciekawe czy spotkam tam naszych kiboli...
      • avatar
       misiek710
       0
       w Fifie 12 brakuje reprezentacji Czech i Ukrainy, chyba specjalnie po to żeby zakupić ten dodatek