Gry

Virtua Tennis 4 - premiera 29 kwietnia

przeczytasz w 1 min.

Sega kontratakuje ze swoją nową symulacją tenisa.

 Warto przeczytać:
 

Postal III - słuchowisko

Dla fanów tenisa ziemnego nastały dobre czasy. Dopiero co do sprzedaży trafił Top Spin 4 od 2K Sports, a już wielkimi krokami zbliża się premiera Virtua Tennis 4. Co specjalnego przygotowali dla nas programiści z Segi?

Jak to zwykle w tego typu produkcjach bywa, nie mogło się obejść bez światowych gwiazd tenisa. W VT4 zobaczymy między innymi Rafaela Nadala, Rogera Federera, Andyego Murraya, Juana Martina Del Porto czy Caroline Wozniacki. Oczywiście każdym z tych zawodników i zawodniczek będziemy mogli zagrać i pokazać wszystkim, kto naprawdę jest wirtualną rakietą numer jeden.

Konsolowe wersje Virtua Tennisa 4 wykorzystywać będą do maksimum technologie Move i Kinect, a tryb kariery ma nas wciągnąć do gry jak żaden inny. Producenci gry zapewniają, że jest on tak zaawansowany, że gra się w niego niemal jak w grę typu role-playing, a każda decyzja podjęta na korcie i poza nim może wpłynąć na przyszłe losy naszego zawodnika.

Co jeszcze? Oczywiście zaawansowane opcje gry sieciowej, niezwykły realizm rozgrywki oraz powrót interesujących mini-gier, dzięki którym rozwiniemy swoje umiejętności. Całość zapowiada się bardzo interesująco, a Virtua Tennis 4 wydane zostanie na PC, Xbox360, PlayStation 3 oraz Nintendo Wii już 29 kwietnia. Polskim dystrybutorem gry jest CD Projekt.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!