• benchmark.pl
 • Gry
 • Watch Dogs w wersji na konsole Sony zapewni dodatkową godzinę rozgrywki
Gry

Watch Dogs w wersji na konsole Sony zapewni dodatkową godzinę rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Watch Dogs pojawi się na wszystkich najważniejszych platformach, ale okazuje się, że na najwięcej liczyć będą mogli właściciele konsol Sony.

Watch Dogs gra konsole Sony dodatkowa zawartość

Watch Dogs pojawi się na wszystkich najważniejszych platformach dostępnych na rynku w momencie jego premiery. Okazuje się jednak, że właściciele niektórych z nich otrzymają nieco więcej.

Ucieszą się zapewne wszyscy ci, którzy korzystają lub też będą korzystać z konsol Sony. Watch Dogs w wersji na PlayStation 3 i PlayStation 4 zaoferuje im bowiem bardzo miły dodatek. I nie chodzi tutaj o dodatkową broń czy ładniejszą czapeczkę głównego bohatera, a o dodatkową godzinę rozgrywki.

Przez najbardziej bystre oczy zostało to zauważone już na grafikach przedstawiających skład edycji kolekcjonerskich. Długo nie trzeba było czekać na to, aż zasypany pytaniami od graczy Ubisoft potwierdzi całą sytuację.

"Możemy potwierdzić, że klienci, którzy nabędą Watch Dogs w wersji na PlayStation 3 lub PlayStation 4 będą mogli pobrać 60 minut dodatkowej rozgrywki za pośrednictwem PlayStation Network po premierze gry. W tej chwili nie możemy jednak zdradzić więcej szczegółów." - rzecznik Ubisoftu

Nie jest to pierwszy przypadek, w którym Ubisoft przygotowuje niespodzianki dla właścicieli sprzętu od Sony. Mimo tego jest to raczej marne pocieszenie dla właścicieli innych platform.

Źródło: gametrailers, eurogamer.net

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ardianox
  4
  z Assassin's Creed było to samo więc...
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Spoko, gracze którzy kupią wersję na PC zapewne będą mieli od początku zapewnione mnóstwo dodatkowych emocji w ramach Zawsze-online-DRM, licznych bugów i co najmniej godzinę na forum z pytaniami "nie działa mi gra", ewentualnie na infolinii Ubi. Oczywiście piraci, jak zwykle, bedą tu stratni...
   • avatar
    Anavrin990
    3
    Dadzą potem jako dodatek za symboliczną opłatą.Tylko tyle że posiadacze konsol za niego nie zapłacą.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Pewnie ściągniesz za free;)
     • avatar
      McBseb
      1
      Playstation hmm... Jeszcze niedawno Ubisoft twierdził, że najważniejszą platformą (Watch Dogs) jest dla nich PC 0_o
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Pewnie dostaną tą zawartość na pocieszenie za słabą grafikę. Specyfikacja PS4 ssie na maksa. Tabletowy procesor i low end GPU cudów nie zdziałają.
       • avatar
        Dragonik
        0
        I pewnie się nie pomylisz co do tego.