Systemy operacyjne

Wideo wywiad z szefem Microsoft na Europę Środkowowschodnią

Marcin Sieradzki | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Marcin Sieradzki
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Wczoraj do Polski przyjechał Vahé Torossian, szef Microsoft na obszar Europy Środkowowschodniej. Przy okazji wizyty udzielił on krótkiego wywiadu.

Rozmowa została przeprowadzona przez Jacka Murawskiego, dyrektora zarządzającego polskim biurem Microsoft. W trakcie wywiadu, który już teraz dostępny jest w sieci, rozmawiano m.in. o nowym dziecku Microsoft, czyli Windows 7. Ponadto poruszono kwestię wpływu nowego systemu operacyjnego Microsoft na gospodarkę światową, a także biznesu i pozycji polskiego biura Microsoft w strukturach firmy.

W trakcie rozmowy nie zabrakło również miejsca na omówienie problemu piractwa i ochrony własności intelektualnej.

Materiał wideo dostępny jest z polskim tłumaczeniem w ośmiu odcinkach.

Źródło: Blog Jacka Murawskiego

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MalFurion
  Panie Murawski...weź pan troche angielski poćwicz:/ Bycie na dość wysokim stanowisku zobowiązuje.
 • avatar
  Huntcold99
  Ale filmików O_o
 • avatar
  Konto usunięte
  Boże jaki ten Pan ma akcent... Gdyby nie mówili o Polsce pomyślałbym, że wywiad przeprowadza jakiś rusek... Bo tylko z nimi kojarzy mi się akcent Pana Murawskiego. Jest koszmarny!
  Tak to mówią małe dzieci na podwórku.
  To ciekawe, że na takim stanowisku nie wymagają??
 • avatar
  Konto usunięte
  Całkiem przyjemnie się oglądało :) Dzięki za newsa, miło jest sobie jakieś filmiki obejrzeć :) Gościu to niezły PR-owiec ;) Gada o czymś tak że nie pamiętasz o czym pytanie było, ale zawsze micro is the best no i polska też :D
 • avatar
  Konto usunięte
  Szczerze mówiąc trochę się zawidołem, myślałem że rozmowa będzie ciekawsza a tak jak zauważył "jarosly" więcej tu marketingu i promocji niż informacji.
 • avatar
  Konto usunięte
  Masa osób na wysokich stanowiskach ma problemy z akcentem. Nie każdy ma czas na cotygodniowe lekcje z lektorem, zwłaszcza że często muszą się szkolić nie w jednym ale w 2 lub 3 językach i jednocześnie wykonywać swoje obowiązki. Pracując w firmie, w której mamy kontakty z kontrahentami z różnyc stron świata nie spotkałem jeszcze osoby, która nie miałaby problemów z akcentem. Jak ktoś wspomniał najlepiej pod tym względem wypadają lektorzy i nauczyciele. Na tle znajomości języków w Polsce ten Pan i tak zdecydowanie się wybija.
 • avatar
  Konto usunięte
  Wymowa Jacka Murawskiego - makabra, dobrze że tylko pytania zadaje...tak samo jak tłumaczenie tego co mówi Vahé Torossian ehhh