Systemy operacyjne

Wideo wywiad z szefem Microsoft na Europę Środkowowschodnią

przeczytasz w 1 min.

Wczoraj do Polski przyjechał Vahé Torossian, szef Microsoft na obszar Europy Środkowowschodniej. Przy okazji wizyty udzielił on krótkiego wywiadu.

Rozmowa została przeprowadzona przez Jacka Murawskiego, dyrektora zarządzającego polskim biurem Microsoft. W trakcie wywiadu, który już teraz dostępny jest w sieci, rozmawiano m.in. o nowym dziecku Microsoft, czyli Windows 7. Ponadto poruszono kwestię wpływu nowego systemu operacyjnego Microsoft na gospodarkę światową, a także biznesu i pozycji polskiego biura Microsoft w strukturach firmy.

W trakcie rozmowy nie zabrakło również miejsca na omówienie problemu piractwa i ochrony własności intelektualnej.

Materiał wideo dostępny jest z polskim tłumaczeniem w ośmiu odcinkach.

Źródło: Blog Jacka Murawskiego

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MalFurion
  0
  Panie Murawski...weź pan troche angielski poćwicz:/ Bycie na dość wysokim stanowisku zobowiązuje.
  • avatar
   Huntcold99
   0
   Ale filmików O_o
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Boże jaki ten Pan ma akcent... Gdyby nie mówili o Polsce pomyślałbym, że wywiad przeprowadza jakiś rusek... Bo tylko z nimi kojarzy mi się akcent Pana Murawskiego. Jest koszmarny!
    Tak to mówią małe dzieci na podwórku.
    To ciekawe, że na takim stanowisku nie wymagają??
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Całkiem przyjemnie się oglądało :) Dzięki za newsa, miło jest sobie jakieś filmiki obejrzeć :) Gościu to niezły PR-owiec ;) Gada o czymś tak że nie pamiętasz o czym pytanie było, ale zawsze micro is the best no i polska też :D
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Szczerze mówiąc trochę się zawidołem, myślałem że rozmowa będzie ciekawsza a tak jak zauważył "jarosly" więcej tu marketingu i promocji niż informacji.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Masa osób na wysokich stanowiskach ma problemy z akcentem. Nie każdy ma czas na cotygodniowe lekcje z lektorem, zwłaszcza że często muszą się szkolić nie w jednym ale w 2 lub 3 językach i jednocześnie wykonywać swoje obowiązki. Pracując w firmie, w której mamy kontakty z kontrahentami z różnyc stron świata nie spotkałem jeszcze osoby, która nie miałaby problemów z akcentem. Jak ktoś wspomniał najlepiej pod tym względem wypadają lektorzy i nauczyciele. Na tle znajomości języków w Polsce ten Pan i tak zdecydowanie się wybija.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Wymowa Jacka Murawskiego - makabra, dobrze że tylko pytania zadaje...tak samo jak tłumaczenie tego co mówi Vahé Torossian ehhh