Gry

Wieści nt Unreal Tournament 3

przeczytasz w 0 min.

Dobre wiadomości dla graczy są takie, że minimalne wymagania nie są aż tak złe. Przewidują kartę graficzną Radeon 9600 i 512 MB pamięci systemowej. Złe wieści, grę owszem uda się odpalić, ale w rozdzielczości 800x600 i to w tempie ślimaka. Jeżeli liczycie na więcej musicie zaopatrzyć się w sprzęt bliższy zalecanej specyfikacji, która obejmuje dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 2.4 GHz i kartę graficzną GeForce 7800 GTX.

Rzecz jasna entuzjaści najbardziej wydajnego sprzętu nie mogą się doczekać gry, która będzie w stanie wykorzystać możliwości drzemiące w najdroższych kartach. Na pewno ucieszy ich zatem informacja, że pomimo iż premiera wersji przeznaczonej na konsolę PS3 została przesunięta na 2008 rok, wersja na PC ma pojawić się zgodnie z planem, czyli w listopadzie. Wciąż jednak nie wiadomo jaki rodzaj intergracji PhysX ma być zawarty w nowym tytule, ale prawdopodobnie dowiemy się tego jeszcze przed końcem roku.


Na koniec firma Epic potwierdziła, że w przeciwieństwie do Crysis, zarówno gracze korzystający ze standardów DX9 jak i DX10 będą w stanie grać razem. Na pewno cieszy to tych zapaleńców, którzy nie mogą się zaliczyć do grupy entuzjastów i którzy poczuli, że przypisano ich do gorszej kategorii po tym jak ogłoszono, że powstaną specjalne serwery Crysis dla korzystających z DX10. W związku z tym, że Unreal Tournament 3 wykorzystuje standard DX10 bardziej dla poprawy estetyki niż funkcjonalności, tym razem to gracze wygrywają.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login