Systemy operacyjne

Windows 10 Mobile Anniversary Update już za kilka dni

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Smartfony zgłaszać powinny gotowość do instalacji Windows 10 Mobile Anniversary Update już od 9 sierpnia.

Windows 10 doczekał się już aktualizacji Anniversary Update. Lada dzień jego los podzieli dedykowany smartfonom Windows 10 Mobile.

Biorący udział w programie Windows Insider cieszą się już z najnowszej aktualizacji. Smartfony innych osób powinny sygnalizować gotowość do jej pobrania i instalacji od 9 sierpnia. Od, ponieważ proces postępować będzie stopniowo.

Jednocześnie poznaliśmy listę urządzeń, których właściciele na omawianą aktualizację mogą liczyć. Nie licząc modeli najnowszych, które debiutowały w sprzedaży z Windows 10 Mobile, wygląda ona następująco:

Aktualizacja będzie bardzo duża. Z uwagi na liczbę zmian nie powinno to jednak dzwić. Ich pełną listę sprawdzić można na stronie producenta.

Źródło: windowscentral

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lurien
  MS dalej leci w kulki, nadal nie ma wsparcia dla 1320 i 1020...
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Samsung ativ s ze shackowanym bootloaderem cieszy się właśnie z win10 mobile mimo wydymania przez ms
  1
 • avatar
  topiq
  Mam nadzieję, że poprawią to co popsuli w buildzie 14393.5.
  Niestety mimo ustawionego kręgu Release, RS1 i tak postanowił mi się automatycznie zainstalować, psując cały interfejs na L635 1 GB. Oczywiście mógłbym zaryzykować przywracanie do fabryki, ale wtedy wszystkie save z gier idą do kosza, a tego żonie nie zrobię. Po za tym zmieniono format backupu na RS1 , który nie jest kompatybilny z TH2. A RS1 po instalacji zastępuje backup TH2 własnym i już przykładowo chcąc powrócić do stabilnego TH2 nie przywrócę nic z backupu.
  Na L735 nie narzekam na ten build, całkiem ładnie chodzi, choć wywalenia apki do Radia FM im nie podaruję, bo alternatywy w sklepie nie ma a internetowe z reklamami mnie nie interesują. Do tego pozostaje w rękach developerów poprawienie aplikacji pod RS1, bo często się wywalają. Widziałem w testach wewnętrznych build 14393.51 możliwe, że już wyjdzie wyższy.
  1
 • avatar
  chrismaliszewski
  Mnie WP już nie interesuje po tym jak WP10 zamulił mi komórkę, bateria nie potrafiła wytrzymać dnia i nadal nie ma na nim tylu aplikacji ile bym chciał, a które widziałem u konkurencji...

  Android na którego swego czasu psioczyłem okazał się "wybawieniem" i nie żałuję przeprowadzki na ten system.
  1
 • avatar
  Marucins
  Nie przejmujcie się i tak wam wcisną.
  Dzięki M$.
  Nie chciałem aktualizować Win 10 do Anniversary Update więc usypiałem komputer.
  Dziś około 3 obudził się, dokonał aktualizacji i tyle w temacie.
  -7
 • avatar
  cochinek
  mam nokie 535 z wersja windows 8.1 i nie znajduje zadnego windowsa 10 do zainstalowania, wiec co mi tutaj o jakims aniwersary apdejcie piszeta..
 • avatar
  Konto usunięte
  Tydzień temu dostałem aktualizacje, a tu już rocznica.
  No proszę.