Gry komputerowe

Gracze World of Warships, łączcie siły, aby odblokować wyjątkowy okręt

przeczytasz w 1 min.

Wystartował "Projekt R". Dla najlepszych graczy przewidziano nagrodę w postaci japońskiego niszczyciela Kamikaze.

WoWS Projekt R

Na co dzień graczom World of Warships przychodzi ze sobą rywalizować. Tym razem jednak ekipa Wargaming zachęca wirtualnych kapitanów do swego rodzaju współpracy. Wystartował „Projekt R”, w którym zawodnicy łączą siły, żeby odblokować wyjątkowy okręt w grze.

„Projekt R” jest kampanią skierowaną do społeczności skupionej wokół World of Warships. Zabawa polega na wykonywaniu misji w grze, za co gracze otrzymują specjalne perły. Te umożliwią wykonanie rekonstrukcji Kamikaze – słynnego japońskiego niszczyciela – w specjalnym malowaniu.

WoWS Projekt R Kamikaze

Firma Wargaming ustaliła kilka kroków milowych. Po osiągnięciu konkretnej liczby pereł gracz zdobędą kredyty, czasowe konta premium, kamuflaże i inne prezenty. Metą jest natomiast próg 10 000 000 pereł – wówczas w grze pojawi się Kamikaze.

Dwa tysiące okrętów Kamikaze trafi do losowo wybranych graczy, którzy w trakcie „Projektu R” zebrali co najmniej 150 pereł. „To świetna okazja, aby dostarczyć świetne materiały w intrygujący sposób. Ciekawi jesteśmy do czego są zdolni fani gry i którzy z nich będą wiedli prym”.

„Projekt R” rusza dziś (18 stycznia) i potrwa sześć tygodni. Więcej szczegółów i możliwość zapisania się do zabawy znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Życzymy powodzenia!

Źródło: Wargaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Szkoda że cisza o konkurencji: Steel Ocean. Może nawet lepszej od konkurencji...
  • avatar
   Helldriver
   2
   Polityka WG.Zamiast dać gołego Tirpitza za ok 140zł jak to było na Ruskim serwie to oni dali go z pierdołami za ponad 250zł.
   • avatar
    Flynn
    1
    Ktoś jeszcze gra w gry od Wargaming? Nie rozumiem jaki sens ma taki ekstremalnie arcade'owy WoT przy WT... World of Warships jest tak samo arcade'ową grą, a więc zabawa na poziomie podstawówki/gimnazjum.
    • avatar
     silvver
     0
     Wow, całe 2000 okrętów... Czyli oraj perły jak wół a i tak nie dostaniesz Kamikaze. Tak samo jak z paczkami od mikołaja - nikt nie dostał okrętu (tu przynajmniej rzucą te 2k...).
     Mogliby by coś zrobić z niewidzialnymi DD 5km od ciebie na otwartym morzu - to zdecydowanie przesada :/