Gry

Wybory ważną częścią rozgrywki w Assassin's Creed Odyssey

przeczytasz w 1 min.

Premiera Assassin's Creed Odyssey coraz bliżej. Najnowszy zwiastun przypomina, iż gracze będą musieli dokonywać wyborów, a podejmowane decyzje wpłyną na dalszy rozwój wydarzeń.

Coraz częściej pojawiają się okazje do wspominania o Assassin's Creed Odyssey. Premiera zbliża się coraz większymi krokami, a to skłania producenta do chwalenia się kolejnymi materiałami wideo i prób przyciągnięcia do gry większej liczby graczy. Najnowszy zwiastun skupia się na wyborach dokonywanych w trakcie rozgrywki.

Twórcy wspominali o tym już jakiś czas temu, a zatem nie możemy mówić o zaskoczeniu. Gracze będą musieli dokonywać wyborów, a podejmowane decyzje wpłyną na dalszy rozwój wydarzeń. Jakby tego było mało, wszystkie wybory mają oddziaływać na sferę moralną.

„Wybory, których dokonujemy, nawet te najmniejsze, rzutują na naszą przyszłość. Mogą doprowadzić Cię na szczyt lub do upadku.”


Premiera Assassin's Creed Odyssey odbędzie się 5 października tego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Właściciele pierwszej z wymienionych platform mogą już sprawdzać wymagania sprzętowe gry.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  czerwonyznajomy
  2
  Wybory? To na kogo mogę tam głosować?
  • avatar
   legoras
   1
   Tak, tak, tak...
   • avatar
    Doctor
    0
    Assassin's Creed, który nie będzie liniowy?

    I'm in.
    • avatar
     saser
     0
     Hmm. W starych 'assasynach' liniowość miała uzasadnienie fabularne. Przecież to były zakodowane w DNA wspomnienia. Wspomnienia są tylko jedne i z zasady liniowe.
     Co oni zrobili z serią i z tym ciekawym pomysłem...
     • avatar
      Finear
      0
      praktycznie się tego pozbyli bo te wstawki poza animusem były bez sensu
      fabularnie wnosiły coś ciekawego może w pierwszych 2-3 częściach potem to było ewidentnie zbędne