Gry na konsole

Xenoblade Chronicles X zachęca nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Firma Nintendo nie chce pozwolić nam zapomnieć o swojej najmocniejszej tegorocznej produkcji. Tak więc jeśli macie wolne trzy minuty...

Xenoblade Chronicles X screen

Xenoblade Chronicles X to bez wątpienia najmocniejsza tegoroczna premiera na Wii U. To jRPG dostępne jest na rynku już od kilku dni i zbiera bardzo wysokie noty. Firma Nintendo postanowiła więc przypomnieć o dziele studia Monolith Software i jeszcze raz zachęcić graczy to sprawdzenia tego tytułu w akcji.

Na wstępie przypomnijmy, że Xenoblade Chronicles X to jRPG, które przenosi gracza do roku 2054 i stawia go w samym centrum wypełnionej mechami i dinozaurami planety Mira. Twórcy przygotowali ogromny, otwarty świat czekający na eksplorację, ciekawy system walki opierający się zarówno na konwencjonalnych broniach, jak i specjalnych umiejętnościach oraz kilka nietypowych rozwiązań w kwestii mechaniki rozgrywki.

Wszystko to, wraz z wprowadzeniem fabularnym, obejrzeć możemy na nowym, trzyminutowym zwiastunie z przygotowanymi przez Nintendo polskimi napisami. Bo jak pyta sam wydawca – „co może być lepsze niż wideo pełne robotów bojowych, pozaziemskich potworów i atmosfery tak gęstej, że siekierę można zawiesić?”

Przy okazji możecie zobaczyć, jak wyglada proces tworzenia bohatera / bohaterki:

Źródło: Nintendo

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    sertiel
    -1
    Ja już zapomniałem dopóki nie zobaczyłem zwiastuna że Nintendo istnieje hehehhe ;] pozdro