Wydarzenia

YouTuberzy zapowiadają obecność na PGA 2019

przeczytasz w 1 min.

W przyszłym miesiącu stolica Wielkopolski zamieni się w stolicę elektronicznej rozrywki. Podczas Poznań Game Arena 2019 sprawdzimy w akcji najnowsze gry, przetestujemy świeżutki gamingowy sprzęt, a do tego będziemy mieli okazję, by zbić piątkę z ulubionymi youtuberami.

Imprezie Poznań Game Arena 2019 towarzyszyć będzie spotkanie z youtuberami i innymi twórcami znanymi z Internetu: Stars4Fans. Oprócz zbicia piątki będzie to okazja, by zdobyć autograf lub zdjęcia albo też zamienić kilka słów z osobami, które zwykle ogląda się na większych lub mniejszych ekranach.

Ambasadorzy Stars4Fans na Poznań Game Arena 2019

Znamy już trójkę ambasadorów Stars4Fans na PGA 2019. Pierwszym z nich jest Karol Gązwa znany szerzej jako Blowek. Jak wielu popularnych youtuberów zaczynał od Minecrafta. Dziś jednak przygotowuje dla swoich 4 milionów subskrybentów, jak i tych widzów, którzy jeszcze nimi nie są, materiały na tematy wszelakie.

Z Minecraftem swoją internetową karierę rozpoczął także drugi z ambasadorów – Stuart Barton, a więc popularny Stuu. Był zresztą pierwszym w Polsce youtuberem-gamerem z milionem subskrypcji na koncie. Aktualnie jego filmy można oglądać na kilku różnych kanałach, a wszystkie cieszą się bardzo dużą popularnością.

Trzecim ambasadorem Stars4Fans jest Adam Zimmerman, którego kojarzyć będziecie raczej jako Naruciaka. Najbardziej znany jest z komentowania paradokumentów, a do najpopularniejszych serii należą Ciumkaj Loczki i Poniedziałkowy Naruciak. Na głównym kanale ma już prawie 3 miliony subskrypcji.

Kiedy Stars4Fans na PGA 2019?

Wydarzenie Stars4Fans odbędzie się w dniach 19-20 października 2019 roku. Samo PGA rozpocznie się dzień wcześniej (VIP DAY). Pamiętajcie tylko, że sam bilet na Poznań Game Arena nie uprawnia do udziału w S4F. Więcej informacji o nadchodzącej edycji PGA znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: PGA, MTP

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  22
  Niech wypierdalają i nie szkalują tego wydarzenia
  • avatar
   sebmania
   5
   To są ci słynni patostreamerzy?
   • avatar
    eSUBA Lucker
    1
    nie wiem jak tą żenade skomentować
    • avatar
     Pele02
     1
     Tego w środku kojarzę u mnie na osiedlu w Biedronce jest ochraniarzem
     • avatar
      Pele02
      1
      aa ten po lewej to chyba opierdzielił kontener z darami dla powodzian
      • avatar
       Batyra
       0
       Teraz dzieciaki non stop tych youtuberów ogląda i połowa to totalni kretyni... jakiś sensowny się trafi raz na 100... A tych to w ogóle nie kojarzę...