• benchmark.pl
 • Gry
 • Zapowiedziano dodatek do Command & Conquer: Red Alert 3 (PC)
Gry

Zapowiedziano dodatek do Command & Conquer: Red Alert 3 (PC)

przeczytasz w 1 min.

Koncern Electronic Arts ogłosił dziś oficjalnie, iż w produkcji znajduje się samodzielny dodatek do gry Command & Conquer: Red Alert 3. Będzie on nosił podtytuł Uprising i pozwoli na rozegranie 4 niewielkich kampanii, po jednej dla każdej ze stron konfliktu. Ostatni zestaw misji skupiać się ma przeszłości komando Yuriko wchodzącej w skład militarnej potęgi Imperium Wschodzącego Słońca.

Nowym trybem jaki ma pojawić się w nadchodzącym dodatku będzie „Commander’s Challenge”, który pozwoli graczom na sprawdzenie się w roli głównodowodzących w 50 dostępnych wyzwaniach o różnym poziomie trudności, przeciwko 9 innym dowódcom.

Twórcy obiecują również więcej scen przerywnikowych z udziałem aktorów i zarówno tych już znanych z podstawowej wersji gry, jak i dodatkowych, których nazwiska zostaną ogłoszone niebawem.

Premiera Red Alert 3 Uprising planowana jest na marzec tego roku. Co istotne jednak, produkcja ta będzie dostępna jedynie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji EA. Na tą chwile koncern nie podał żadnych szczegółów dotyczących ceny opisywanego dodatku. 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Jak dodatek będzie krótszy od gry... tzn po 3 godzinach już będzie skończony.

  EA już powinno zabić tę serię, kolejne części są coraz gorsze,
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   @Towarzysz Komisarz - agree. Mnie na przyklad zastanawia DLACZEGO jak takie rzesze pragna grafiki jak miala HoMM III, lub Dune 2000, to czemu ich nie robia?? Tzn. Blizzard sie stara ze swoim Diablo 1 (2D) do Diablo 2 (3D) - ale prawie tak samo wygladaja to samo sie tyczy gry Starcraft - czy podbily te kontynuacje serca graczy - GLUPIE PYTANIE!! Moze by tak panocki w EA czy (jesli jeszcze zyjecie) 3DO posluchac konsumentow A NIE ROBIC GRY COS NA JAKBY "NIECHCETA GRAC W TA GRE TO SIE WYPCHAJCIE" - pomyslcie (text do firm) jeszcze o dodatkowych zyskach z uzytkownikow starych kompow (jesli nie "przedpotopowych") na ktorych te gry 2D/3D beda im dzialac i ja kupia!!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    RA2 przeszedłem z 6 razy, na czas i na różnych poziomach. RA3 zaliczyłem może z dwie misje. To już nie wciąga no i grafika dużo gorsza. A szkoda. Ale tak się robi teraz większość gier, szybko bo trzeba fakturę wystawić i byle jak.