Ciekawostki

Zegarek z odtwarzaczem MP4 i nadajnikiem FM

przeczytasz w 0 min.

Czego to Chińczycy nie wymyślą... Co powiecie na zegarek naręczny z wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym i nadajnikiem FM? Urządzenie wyposażone jest w kolorowy, 1.8-calowy wyświetlacz OLED, z którego można odczytać godzinę, ale również przeglądać zdjęcia, a nawet filmy. Rozdzielczość wyświetlacza to całe 160x128.

Zegarek ma wbudowane 4 GB pamięci flash, jest zdolny do odtwarzania muzyki w formatach MP3 i WMA oraz obrazów JPG. Jakby tego było mało, urządzenie wyposażono we wbudowany mikrofon, dzięki czemu przeobraża się ono w dyskretny dyktafon – nieocenione narzędzie każdego niedzielnego szpiega.


To nie wszystko. Zegarek dysponuje również zintegrowanym nadajnikiem FM, który może pracować na częstotliwości od 87.5 do 108 MHz. Dzięki temu np. jadąc samochodem, do słuchania empetrójek możemy wykorzystać pokładowy zestaw audio. Wystarczy włączyć tryb FM w zegarku i dostroić tuner radiowy w samochodzie do wybranej przez nas częstotliwości.

Producent gwarantuje 4 godzinny czas pracy na baterii przy włączonym wyświetlaczu OLED (po jego wyłączeniu czas pracy wydłuża się do 7 godzin). Niestety nie udało nam się ustalić marki tego supergadżetu. Tym niemniej, zainteresowani mogą go dorwać tutaj za "jedyne" 126 dolarów.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!