Drukarki i skanery

Oprogramowanie - możliwości

przeczytasz w 1 min.

Po zainstalowaniu oprogramowania w oknie Mój komputer pojawia się ikona, która jest de facto ikoną skanera. Ikona drukarki pojawia się tam, gdzie powinna, czyli w menu systemowym Drukarki i faksy.

Na pulpicie pojawia się także 6 dodatkowych ikon

Easy-PhotoPrint EX to uniwersalna i bardzo funkcjonalna aplikacja do drukowania. Umożliwia wybór typu wydruku, proste edycje zdjęć, ułożenie ich na kartce papieru, kadrowanie itp. Wadą jest  możliwość zaledwie minimalnej ingerencji w parametry drukowania.

MP Navigator EX jest w sumie aplikacją do skanera, choć na pierwszy rzut oka tego nie widać, gdyż skanowanie to tylko jedna z wielu dostępnych opcji. Możliwe jest pobieranie zdjęć z karty pamięci oraz przeglądanie i zarządzanie skanami i zdjęciami (np. dołączanie ich do e-maili). Program jest prosty i przyjemny w obsłudze, choć jego wadą jest brak możliwości ustawienia rozdzielczości skanowania powyżej 600 dpi.

My Printer to program diagnostyczny, za pomocą którego można także zmienić ustawienia druku.

Solution Menu jest rodzajem aplikacji centralnej, umożliwiającej mniej zaawansowanym użytkownikom łatwe wykonanie określonych czynności. W zależności od tego, co chcemy zrobić, zostanie uruchomiona jedna z wyżej opisanych aplikacji.