Gry

StarCraft II: Wings of Liberty

przeczytasz w 1 min.

Producent:Blizzard Entertainment
Wydawca:Blizzard Entertainment
Platformy:PC
Gatunek:strategia RTS
Premiera:27 lipca 2010 r.

W grach Blizzarda bardzo często natknąć się można na liczne nawiązania do ich wcześniejszych, niekoniecznie głośnych produkcji. Pod tym względem druga część StarCrafta nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, sądząc po sposobie prezentacji odkrytych już przez graczy „jaj wielkanocnych”, były one jednymi z kluczowych elementów produkcji nowej gry Zamieci. Świetnym przykładem może być mapa Devil’s Playground, na której uważni gracze bez trudu dostrzegą przechadzającą się postać małego Diablo.

W grze znalazły się również i inne charakterystyczne dla Blizzarda odniesienia, takie jak automat do gry Lost Vikings budzący skojarzenia z jedną z pierwszych gier tego studia, czy postać taureńskiego kosmicznego marine. Chyba nie ma gracza, który nie domyśli się co było inspiracją do stworzenia takiego bohatera?

Na zaprezentowanym wyżej filmie uważni poszukiwacze gagów z pewnością dostrzegli przenośne WC typu Toy-Toy, wyposażone w silnik rakietowy. Na wszelki wypadek prezentujemy Wam go raz jeszcze na zdjęciu, dodając że tego typu żartów jest w drugim StarCrafcie znacznie więcej. Nie wierzycie? To dokładniej przyjrzyjcie się zdjęciu laserowego świdra. Czyżby działał on pod kontrolą systemu Windows i właśnie zaliczył BSoD? :-)

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login