Gry

Assassin’s Creed: Brotherhood

przeczytasz w 1 min.

Producent:Ubisoft Studios
Wydawca:Ubisoft
Platformy:PC/ X360/ PS3
Gatunek:przygodowa gra akcji
Premiera:19 listopada 2010 r. – X360/ PS3,
marzec 2011 r. - PC

Jeśli nadal nie wierzycie we wzajemne przeplatanie się uniwersum Assassin’s Creed i Metal Gear, najnowsza produkcja Ubisoftu rozwieje wszystkie wątpliwości. Brotherhood w sposób niezwykle dowcipny nawiązuje do przygód Big Bossa i Solid Snake’a. Czy potraficie podać jeden, najbardziej charakterystyczny przedmiot dla antywojennych opowieści Hideo Kojimy? Tak, to kartonowe pudło. Kryjówka, z której śmiali się między innymi producenci pierwszego Battlefield: Bad Company, pojawia się również w kolejnej odsłonie Assassin’s Creed.  Podczas pierwszego spotkania z Leonardo, kiedy musimy znaleźć go kierując się jego cichym wołaniem, nagle naszym oczom ukazuje się …kartonowe pudło. Ciekawe co ten przedmiot robi na ulicach renesansowego Rzymu:

Oczywiście to nie jedyna niespodzianka przygotowana z myślą o fanach uniwersum Metal Gear. Jednym z bonusowych kostiumów dla naszego bohatera jest strój Raidena odblokowywany po zdobyciu medalu za jedno z wirtualnych wyzwań.

Co ciekawe, Ubisoft w pewnien sposób nawiązał również do swojej nowotworzonej produkcji. Jedno z osiągnięć/trofeów, które można zdobyć w grze napisane jest alfabetem Morse’a. Spytacie pewnie co kryje się pod zbiorem kropek i kresek? A mówi wam coś tytuł I Am Alive? :-)

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login