Gry

Podsumowanie

przeczytasz w 2 min.

Od pierwszych zapowiedzi Evolve kusił i rozbudzał wyobraźnie snując wizje nowej jakości wśród kooperacyjnych strzelanin. I choć w zasadzie dokładnie to otrzymaliśmy nie każdy będzie w stanie to zauważyć. Siła tej gry tkwi bowiem głęboko zaszyta w bogactwie możliwych taktyk, które to sami gracze zmuszeni są odkryć. Niestety, konieczność zrozumienia zasad rządzących rozgrywką, złożonych zależności pomiędzy poszczególnymi łowcami i sposobami walki z potworem przy konkretnych układach postaci może okazać się zbyt dużą barierą dla sporej części graczy przyzwyczajonych już do uproszczeń i podkładania rozwiązań pod nos.Widać to już resztą po coraz trudniejszym wynajdywaniu chętnych do zabawy.

Niezbyt przejrzyste komunikaty twórców odnośnie udostępnionej na start zawartości i przyjętej polityki przyszłych DLC także nie poprawiają sytuacji. A szkoda, bo gra ma w sobie olbrzymi potencjał, który wskutek nieporozumień na linii producent-gracze może całkowicie się zmarnować. Miejmy nadzieje, że do tego nie dojdzie.

 

Moja ocena:
Grafika:
dobry
Dźwięk:
dobry
Grywalność:
dobry
Ogólna ocena: 
Sugerowana cena w dniu publikacji testu: ok. 115 zł (PC)
 

Autorzy:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  severian
  3
  Teraz spokojnie może twierdzić,że zjadł zęby na tej grze :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   4 uzupełniając e się

   Poprawcie bo spacja komuś się omyłkowo wcisnęła.
   • avatar
    bartekmustach
    1
    Jeden gościu podczas streama na Twitchu tak jarał się tą grą, że aż jedynki pogubił :D
    • avatar
     piter7415
     0
     Ogólnie gra mi się bardzo podoba lecz ma kilka minusów.
     Matchmaking działa słabo, nawet jak mamy party znalezienie gry często idzie bardzo słabo, albo wrzuci kogoś jako potwora (co nie powinno się zdarzać jeżeli mamy drużynę).
     Optymalizacja również jest moim zdaniem słaba - częste spadki fps, wyłączanie się gry (czym wyższe ustawienia tym częściej). To nie tylko problem mój ale i kilku znajomych a forum także jest pełne takich postów.
     • avatar
      czorcik696
      0
      mi jakoś nie spasowała. Wolę Dying Light.
      • avatar
       mutissj
       -2
       Mogli by się zebrać w końcu za Left 4 Dead 3, a nie jakieś poboczne gierki mp
       • avatar
        cvbgvh
        0
        FPS-y - Na MSI gtx 770 z 2gb ramu pograć na wysokich się nie da , a to czemu się zapytacie bo zżera cały ram na grafice i mimo że jak się nie ruszamy to jest np 60fps to jak się ruszymy mamy 1fps i cały wykorzystany ram chyba że wyłączymy niektóre rzeczy ale i tak na średnich i wysokich wygląda podobnie gdyż i tak przeważnie jest za ciemno i zbyt dynamicznie żeby zauważyć jakąś różnice,..jeżeli chodzi o samą grę jest świetna.