Laptopy

Ogólne wrażenia z użytkowania

przeczytasz w 3 min.

Jeśli chodzi o samego notebooka - obudowę, jakość wykonania, rozmieszczenie elementów - to wygląda naprawdę dobrze. Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium co prawda nie jest całkowicie odporna na zarysowania, ale rys czy otarć powstałych w trakcie dłuższego użytkowania nie widać już tak bardzo, jak na obudowach X55, HP 6700 czy MSI GX.

Na potrzeby graczy, po lewej stronie umieszczono pięć, podświetlanych konfigurowalnych przycisków i przycisk nawigacyjny, którego można używać zamiast standardowych przycisków strzałek.

Port LAN, dwa USB i FireWire ukryte są za aluminiową klapką.

Pełnowymiarowa klawiatura - z osobną częścią numeryczną - jest w zasadzie taka sama jak w serii X55. Touchpad wzbogacono o dodatkowe funkcje multimedialne.

Podobnie jak w serii X55, podoba mi się wygodny system do zmiany trybu oszczędzania baterii, zmiany temperatury kolorów i gamma ekranu LCD (Splendid).


ASUS'a G70 należy rozpatrywać wyłącznie w kryteriach giercowania. Jako przenośna maszyna do gier sprawdza się znakomicie - co widać po osiągach 3D. Jest to najwydajniejszy w grach notebook jaki miałem okazję do tej pory testować. Dawno już też nie widziałem w notebooku tak jasnej i wyrazistej matrycy - choć zastrzegam jeszcze raz, że ASUS podesłał do nas wersje testową. Przykro by było zobaczyć w wersji sklepowej gorszej jakości matrycę.

Jako notebook do codziennego użytkowania jest niestety za duży, za ciężki, za gorący, za głośny i za krótko działa na baterii.

Moja ocena
 
Jakość wykonania i wygląd:
5
Ergonomia:
4
Jakość obrazu LCD:
5
Wydajność 2D:
5
Wydajność 3D:
5
Czas pracy na baterii:
2
Ogólna ocena:
4

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  assistant
  0
  Mocny :D

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login