Akcesoria

Genesis Pallad 500

przeczytasz w 1 min.

Model Pallad 500 to największy "wypas" - ten model jest wyposażony w największą ilość komór, kieszeni i kieszonek. Podobnie jak Pallad 300 wykonany jest z nylonu balistycznego 1680D. W tym modelu oprócz dwóch ramionek mamy również do czynienia z pasem piersiowym. Na dole z tyłu znajduje się przemyślnie ukryta kieszeń antykradzieżowa, która jednak nie jest wyposażona w zamek.

Po każdej stronie plecaka znajdują się dwie kieszenie - z jednej strony znajdują się dwa przepusty do wewnątrz gdzie możemy przeprowadzić kable do smartfona, czy też powerbanka.

Główna komora nie posiada żadnych dodatkowych przegródek, ale jest tu pianka zabezpieczająca sprzęt przed wstrząsami i uderzeniami.

Maksymalnie zmieścimy tu laptopa o rozmiarze 17,3 cala.

W kolejnej komorze znajdziemy dwie dodatkowe kieszeni - jest tu miejsce dedykowane dla słuchawek, czy też klawiatury.

Pozostaje nam trzecia i czwarta kieszeń. Trzecia pozbawiona jest przegródek, natomiast ostatnia, najmniejsza (organizer), wyposażona jest całe mnóstwo małych kieszonek i przegródek, a nawet kółko na klucze, czy inne rzeczy.

Na szczycie znajduje się dedykowana komora na okulary - została ona odpowiednio wzmocniona, tak byśmy się nie bali o ich zniszczenie.