Laptopy

Oprogramowanie

przeczytasz w 1 min.

Pakiet iLife zapewnia użyteczne oprogramowanie

No i teraz coś z czego użytkownicy często nie zdają sobie sprawy. MacBook jest po prostu kompletny. Użytkownik po nabyciu go nie musi się martwić o soft potrzebny do pracy. Nie ma konieczności instalowania żadnych sterowników. Po prostu wyjmujemy komputer z pudełka i rozpoczynamy pracę.

Wraz z MacBookiem nabywamy pakiet iLife, który zapewnia bardzo użyteczne oprogramowanie. W jego skład wchodzi między innymi iPhoto, program do zarządzania fotografiami, iWeb służący do projektowania własnych stron internetowych, GarageBand, czyli coś dla muzyka i iMovie dla domowego filmowca montażysty. Możliwości programów są naprawdę spore. Należy tu podkreślić, że dzięki temu pakietowi otrzymujemy funkcjonalność, za którą u konkurencji niejednokrotnie musielibyśmy słono zapłacić.

W programie iWeb stworzysz własną stronę www

Własne produkcje filmowe zmontujesz w programie iMovie

Oprogramowanie dla Twojego mini studia nagrań - GarageBand

MacBook to również świat wolny od wirusów. Nie dość, że jest ich jak na lekarstwo, to jeszcze żeby zainfekować komputer, trzeba samemu uruchomić zakażony program. Tu zatem pojawia się kolejna oszczędność. Zamiast kupować oprogramowanie antywirusowowłamaniowe, zawartość sakiewki można przeznaczyć na przyjemności.