Akcesoria

Czas 7-calowców

z dnia 07-07-2014

Identyczną konstrukcję jak model 8-calowy ma 7-calowy LXTC-6007. Na szczęście jednak zastosowano tutaj podwójny magnes, który pozwala nie tylko zapięciu spiąć pewnie okładki, ale również unieruchomić zapięcie podczas pracy z tabletem, po to, aby ono nie przeszkadzało. Etui to również przeszyto brązową sztuczną skórą, tym razem z trzema wycięciami. Całość przeszyta jest nicią w kolorze brązowym i czerwonym, dzięki czemu wygląda nadzwyczaj elegancko. Etui to dostępne jest dodatkowo w kolorze ciemnofioletowym i czarnym.

Z kolei model LXTC-2007 to proste etui książkowe zapinane gumką – podobnie jak teczka na dokumenty. Etui wykonano w środku ze sztucznego aksamitu chroniącego tablet przed zarysowaniem, a z zewnątrz jest ono z żakardu. Ponieważ aksamit jest śliski, na krawędzi etui znalazł się rzek, który pozwala ustawić tablet w wygodnej pozycji. W ten sposób zapewniono również i w tym etui wielopoziomowy system regulacji podparcia dla tabletu. Tablet montuje się do etui za pomocą czterech znajdujących się w narożnikach gumek.

 

We wszystkich testowanych etui „okładki” są miękkie z zewnątrz i stosunkowo twarde w środku. Dzięki temu możemy być pewni, że ochronią one tablet podczas upadku z niewielkiej wysokości – np. ze stołu czy z biurka. Po zamknięciu całość nie jest większa niż typowa 100-120 stronicowa książka. Etui z tabletem zmieści się więc w każdej aktówce czy w damskiej torebce.

Komentarze

0
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!