Gry

Nowa misja

przeczytasz w 1 min.

Dwie rakiety i chata rozpada się jak domek z kart.

Mapy w produkcji Bohemia Interactive są naprawdę rozległe, praktycznie nieograniczone. Mało tego – każdy element może ulec zniszczeniu. Nie ma żadnego problemu, by jadący czołg powalił drzewa rosnące na jego drodze, a pociski wystrzelone ze śmigłowców zmieniły dom w kompletną ruinę, przy czym wygląda to naprawdę widowiskowo.

Do naszej dyspozycji oddane zostały pojazdy bojowe wszelakiej maści – od jeepów, humerów poprzez czołgi i pojazdy opancerzone, na samolotach i śmigłowcach kończąc. Ich zachowania również są wiernie odwzorowane: śmigłowcem, czy samolotem naprawdę nie jest tak łatwo operować. Łącznie możemy kierować ponad stoma pojazdami!

Ciekawym urozmaiceniem gry jest załączony edytor misji. Obsługa jego nie jest trudna, wszystko ogranicza się do paru ruchów myszką i kilku skrótów klawiaturowych. Oczywiście na bieżąco możemy testować konstruowaną przez nas misję. Edytor możecie zobaczyć na filmiku ze stresstestu, sytuacja na nim przedstawiona jest efektem paru kliknięć w tymże edytorze;)

Dźwięki w grze są miłe dla ucha, bardzo realistycznie wykonane są odgłosy uzbrojenia, czy też wybuchów. Dźwięk silnika w czołgu, czy pojeździe opancerzonym pozwala poczuć się jakby samemu siedziało się w jego wnętrzu, naprawdę niesamowite.