• benchmark.pl
 • wideo
 • 5G ULTRA od Plusa, czyli sposób na szybki internet nawet w Bieszczadach!
5G ULTRA od Plusa, czyli sposób na szybki internet nawet w Bieszczadach!
Internet

5G ULTRA od Plusa, czyli sposób na szybki internet nawet w Bieszczadach!

przeczytasz w 1 min.

Plus to bezsprzeczny lider rankingu Speedtest.pl w technologii 5G w Polsce, który oferuje dziś niemal 3500 stacji bazowych oraz obejmuje zasięgiem ponad 20 milionów mieszkańców naszego kraju. Jak ten szybki internet sprawdzał się w Bieszczadach?

Płatna współpraca z marką Plus.

Tegoroczny Tech Winter Challenge udowodnił nam, że w Bieszczadach jest pięknie, a przy tym spokojnie i odludnie. Pomyślałby kto, że w tak pięknych okolicznościach przyrody można pracować? Przesłać filmik na YouTube`a, wstawić artykuł, pograć w gry? Otóż… Można! Można wygodnie pracować zdalnie, korzystając z internetu mobilnego dostarczanego przez Plusa. 

5G ULTRA na wideo

Jak sprawdza się ta łączność w tych warunkach? Wybornie, ale to możecie obejrzeć na dłuższym filmie z akcji TWC 2024, który poświęciłem 5G oraz aplikacji Ratunek. Tu zaznaczę tylko, że Plus udowodnił po raz kolejny, że sieć 5G w jego wykonaniu to nie technologiczna nowinka, a doskonale działający standard.

Wiele bym dał, by w czasach pandemii, kiedy pracowałem po zawodnym LTE ze swojej podpoznańskiej wsi, dysponować tak szybkim internetem, jaki mieliśmy ze sobą w Bieszczadach. To jest po prostu technologiczna rewolucja, na którą wszyscy zasługujemy.

Płatna współpraca z marką Plus. 

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  deel77
  6
  Cytat "Płatna współpraca z marką Plus." czyli Wazelina 100%. Czy aby ten internet działał trzeba mieć kubek z logo operatora i dodatkowy akumulator do laptopa?
  • avatar
   musslik
   5
   W styczniu 2024 już nie jest liderem ;)
   • avatar
    itekiti
    1
    U mnie z LTE nawet jest problem, pomimo tego, że nadajnik mam w zasięgu wzroku, to max 2-3 kreski na 4, a prędkość z 10-30 mbit :( A co dopiero 5G, którego nawet nie ma to niech se .....
    • avatar
     Qosmio
     1
     U mnie w Warszawie na Ursynowie mam ledwie 3 kreski LTE - "Płatna współpraca z marką Plus" wyjaśnia chyba wszystko. Moje utracone zaufanie nie jest warte tego kubka z logo plusa który widzę na foto
     • avatar
      pawluto
      0
      Testy na nie obciążonej sieci...Ale jesteście wiarygodni !!!
      • avatar
       DezMond
       0
       Plus to bezsprzeczny lider rankingu Speedtest.pl w technologii 5G - buhehehehehehehehe, ale sie usmialem, mam plusa od 20 lat, 5 lat temu chodzil zdecydowanie szybciej, dzisiaj te super ultra 5g to poziom 10mbitow, hahahaha, chyba ze w srodku w nocy to jeszcze dziala!