Laptopy

Wykonanie i wygląd

przeczytasz w 1 min.

Oba komputery wykonane są nieźle. Do jakości montażu poszczególnych elementów nie można się przyczepić. Nic nie odłazi ani nie skrzypi, a poszczególne elementy są dobrze spasowane. To raczej standard w tej grupie cenowej.

Jeśli chodzi o jakość zastosowanych materiałów, to w stosunku do Asusa mamy spore zastrzeżenia. W produkcji zastosowano plastiki wyraźnie gorszej jakości, niż te w HP. Szczególnie słabo wypada klawiatura. Zaledwie po kilku dniach pracy zaczęła się wycierać. Zupełnie osobna kwestia to prezencja obu komputerów. Przez zastosowanie materiałów kiepskiej jakości Asus wypada w tej kwestii po prostu słabo. Wygląd komputera co prawda nie odbiega od ogólnego kanonu, ale też niczym specjalnym się nie wyróżnia. Ot kolejny laptop.

W przypadku HP jest inaczej. Producent postarał się, aby w nudną i niczym nie wyróżniającą się do tej pory obudowę notebooka tchnąć nieco życia. Trzeba przyznać, że ten zabieg się udał. O ile z większej odległości komputer specjalnie się nie wyróżnia, o tyle z bliska wyraźnie widać, że plastik został pomalowany w dość ciekawy sposób. Dodatkowo całość wykończona jest na wysoki połysk, błyszczy nie tylko matryca, ale cała obudowa. Najlepiej będzie, jeśli zerkniecie na zdjęcia.

 
Asus
HP
Jakość wykonania
Zastosowane materiały
Wygląd
Podsumowując
1
3

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login