Gry

Wywiad z Paladynem

przeczytasz w 1 min.

Wywiad z Przemkiem „Paladynem” Wadoniem
Przeprowadził: Maciej Gan

Przemek "Paladyn" Wadoń

M: Witaj, czy na początek mógłbyś się nam przedstawić? Powiedzieć coś o sobie?
P: Cześć! Nazywam się Przemek Wadoń, mieszkam we Wrocławiu. Jestem bardzo znany w środowisku gamingowym pod nickiem Paladyn. Moim aktualnym zajęciem jest studiowanie.

M: Jak oceniasz tegoroczną edycję HLC?
P: Ta edycja bardzo mi się podoba, wszystko idzie zgodnie z planem, nie ma żadnych problemów. HLC odwiedza  w tym roku bardzo dużo ludzi, nie brakuje także graczy w strefie ligowej.

M: Jakie masz osiągnięcia w tym turnieju?
P: Dzisiaj dostałem się do finału, czekam teraz na ogłoszenie mojego przeciwnika. Niedługo powinienem go poznać, po czym przystąpimy do gry.

M: Jakiego przeciwnika najbardziej się obawiasz?
P: Nikogo się nie obawiam! Zostało mi już tylko dwóch przeciwników, których bardzo dobrze znam, bo często gramy ze sobą. Postaram się zagrać jak najlepiej, obawiam się tylko siebie, żebym nie popełnił żadnych błędów.

M: Jak długo grasz już w Warcrafta? Czy dużo trenowałeś do tych zawodów?
P: Gram, od premiery Warcrafta. Do tegorocznych zawodów nie przygotowywałem się zbyt długo, trenowałem przez ostatnie pięć dni i jak widać, jest to wystarczający czas do osiągnięcia bardzo dobrych wyników.

M: Skąd pomysł na cybersport?
P: Skąd pomysł, pytasz? Zawsze miałem zajęcia związane z rywalizacją. Kiedyś była to gra w koszykówkę, później jazda na gokartach, niestety były one jednak bardzo drogie, przez co zmuszony byłem poszukać innego zajęcia. Zacząłem w końcu grać na komputerze, zauważyłem, że rywalizowanie z innymi graczami daje mi satysfakcję i tak też zostało. Bez problemu mogę pogodzić ten sport z nauką, ponieważ nie zabiera on aż tak dużo czasu jak pozostałe.

M: Dzięki wielkie za wywiad, powodzenia w turnieju!
P: Dzięki!