Tablety

Granie na tablecie

przeczytasz w 1 min.

winds of steel

Asus Eee Pad Slider powinien sprawdzić się w roli mobilnej konsolki, która umilać będzie swoim użytkownikom czas w podróży lub w przerwach między codziennymi zajęciami. Na 10-calowym ekranie gry prezentują się doskonale (pod warunkiem, że są zoptymalizowane do pracy w tak dużej rozdzielczości).

angry birds

airattack hd

Nvidia Tegra 2 jest procesorem dwurdzeniowym, który idealnie nadaje się do obsługi mobilnych gier 3D. Układ wspomagany jest przez 1 GB pamięci RAM i ultramobilnego GeForce'a, więc użytkownicy nie powinni się martwić o spadki wydajności – żadne objawy lagowania nie powinny mieć miejsca.

Graliśmy m.in. w Air Attack HD, kilka części Angry Birds, Galaxy on Fire 2 THD, 3D Bowling, Winds of Steel oraz TurboFly 3D.

 

 

 

 

 

Ciekawostki

Gry zaprojektowane z myślą o smartfonach mogą nie działać prawidłowo na ekranach tabletów. Dobrym przykładem może być Racing Thunder 2 Lite, która nie została zoptymalizowana do działania w tak wysokiej rozdzielczości i wyświetla się w postaci małego okna otoczonego przez szeroki pas czerni, a w opcjach brakuje możliwości dopasowania obrazu. Efekt prezentujemy poniżej:

rt2lite