Pamięć flash

DATATRAVELER 100, 101, G2 – 3x tradycja

przeczytasz w 1 min.

Na koniec trio wydajnościowych outsiderów a zarazem liderów cenowych. Trzy niskobudżetowe  propozycje: DataTraveler 100, 101 i G2, stworzono z myślą o klientach, którzy nie dysponują wielkim budżetem.

Na początek 100-tka. Jak na plastikowy, zwykły pendrive wypada pozytywnie. Czerń jest dosyć uniwersalna. Nie ma obawy, że znajomi przestraszą się tego koloru. Design jest prosty, przystępny. Bardzo fajnym pomysłem jest wysuwany wtyk USB. Pracuje naprawdę leciutko.

DataTraveler 101 to nieco przerobiony Locker czy 410 – przerobiony in minus. To nadal „scyzoryk”. Ma obrotowe złącze, ale w gorszym wykonaniu. Działa ono całkowicie poprawnie, natomiast materiał zastosowany do jego wykonania łatwo łapie zabrudzenia. Wygląda to dosyć nieestetycznie. Wszędzie są odciski paluchów.

Na koniec został DataTraveler G2, pendrive w sam raz dla kobiety.  Primo – jest niebieski. Secundo – lekki i poręczny. Wysuwane złącze i tu się spisuje jak należy. Dodatkowo G2 można zawiesić na smyczy. Nie ma na co narzekać. I tyle – trudno powiedzieć coś więcej.

Kingston DATATRAVELER 100

Kingston DATATRAVELER 101

Kingston DATATRAVELER G2