Gry komputerowe

[Bez Przemocy] Familijna: Flower

przeczytasz w 1 min.

Flower to druga po EyePet familijna gra w naszym zestawieniu i tak jak poprzedniczka jest mocno niekonwencjonalna. Tak naprawdę nie znajdziemy tu emocji towarzyszących ratowaniu planety czy podbijaniu wielkich mocarstw - Flower przede wszystkim pozwala rozkoszować się pięknem otaczającego świata.

Stworzona jako produkcja na wyłączność dla PlayStation 3 pozwala poczuć się naprawdę wolnym. W trakcie zabawy przemierzamy przepiękne, różnorodne krajobrazy, delektując się urokami wirtualnej przyrody, a także brakom ograniczeń codzienności czy przesadnie "przyziemnej" grawitacji. Tak naprawdę Flower sprawił wiele problemów branżowej prasie, która kompletnie nie wiedziała, jak zabrać się do tej urzekającej produkcji.

Ostatecznie nie zdecydował zdrowy rozsądek, a przede wszystkim uczucia. Oceny były bardzo wysokie - uspokajająca, relaksująca gra pokazała coś kompletnie nowego i choć na pozór niezbyt interesującego, to naprawdę uzależniała. Niekonwencjonalna, ale piękna i wciągająca - to właśnie Flower.

Idealny prezent dla: osób wrażliwych i marzycieli. Tylko na PlayStation 3.