Komputery

Bezprzewodowy kontroler Xbox 360 dla Windows

przeczytasz w 1 min.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Wibracne
  • Obsługa PC i konsoli X360
  • Komunikacja bezprzewodowa
  • Zasięg do 9 m

Wojna pomiędzy użytkownikami pecetów, a konsol, toczy się także na polu tego, czy do obsługi gier lepsza jest myszka i klawiatura, czy też kontroler. Oczywiste jest, że w niektórych zastosowaniach duet mysz + klawiatura jest wręcz niezastąpiony, ale niektóre gry wręcz proszą o użycie pada, dzięki któremu sterowanie staje się znacznie bardziej wygodne. Równie oczywiste jest to, że większość konwersji konsolowych gier na PC pochodzi z Xboksa 360. Kontroler Xbox 360 dla Windows powinien sprawić, że obsługa jakiejkolwiek gry nie będzie już straszna.

Kontroler możemy zastosować bezproblemowo zarówno w pececie, jak i w konsoli Xbox 360, także jest to rozwiązanie idealne dla graczy multiplatformowych. Jest on bezprzewodowy, dzięki czemu możemy go komfortowo używać nawet leżąc na kanapie (granicę zasięgu urządzenia określono na 9 metrów).

Urządzenie ma ergonomiczny kształt, wyposażone jest w precyzyjne drążki, dwa przyciski spustowe i ośmiokierunkowy pad. Nie zapomniano również o systemie wibracji, który wniesie nowe doznania do rozgrywki.