Komputery

Myszka Microsoft SideWinder X8

przeczytasz w 1 min.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Technologia bezprzewodowa
  • 12 przycisków
  • Technologia BlueTrack
  • Ładowanie bez przerywania rozgrywki
  • Wymienne stopki

Każdy szanujący się gracz nie zadowoli się byle myszką. W takim przypadku trzeba sięgnąć po bardziej złożone rozwiązania.

Myszka Microsoft SideWinder X8 stanowi nie lada gratkę dla każdego miłośnika komputerowej rozrywki. Mysz jest bezprzewodowa, pracuje w częstotliwości 2,4 GHz i oferuje połączenie w zasięgu do 10 metrów. Wyposażona jest we własny akumulator, które wedle producenta potrafi wytrzymać ponad 30 godzin na jednym ładowaniu. Jeśli i taka długość czasu pracy na baterii miałaby sie okazać za krótka, myszkę zawsze można podładować nie przerywając rozgrywki. Podłączana do portu USB ładowarka w kształcie krążka hokejowego kryje w sobie także wymienne stopki, które pozwolą na idealną pracę na różnych powierzchniach.

Zastosowana w niej technologia BlueTrack łączy precyzję myszki laserowej z mocą myszy optycznej i pozwala na pracę na praktycznie każdej powierzchni.  Do dyspozycji użytkownika oddano aż dwanaście przycisków, z czego siedem jest programowalnych. Pionowe i boczne klawisze ułatwią nam nie tylko rozgrywkę, ale choćby i nawigację po stronach WWW. Podczas pracy z myszką SideWinder X6 mamy dostęp do trzech różnych rozdzielczości, co łatwo pozwoli znaleźć optymalną czułość pracy lub gry w danym momencie. Dzięki temu, że mysz została wyposażona w wyświetlacz LCD zawsze możesz szybko zorientować się w jakiej rozdzielczości aktualnie pracuje urzadzenie. Nie zapomniano również o wielce przydatnych podczas rozgrywek makrach – dzięki dołączonemu oprogramowaniu będziesz mógł je łatwo skonfigurować.

Więcej informacji na temat urzadzenia znajdziesz na stronie firmy Microsoft.